ČETVRTFINALE KUPA MNS-A

MEĐIMURSKI KUP Polufinalisti Nedelišće, Polet/SMNM i Međimurec

Odigrane su utakmice Međimurskog Kup-a

Danas su odigrani četvrtfinalni susreti Međimurskog Kup-a. Nedelišće je pogocima Costa Dos Santosa (10), Munđara (20) te De Souza u dva navrata u 35. i 75. minuti izbacilo prošlogodišnjeg pobjednika Graničar iz Kotoribe za kojeg je pogodak postigao Čmrlec u 63. minuti.

Međimurec je zgodicima Mraza u 41. te Pintarića u 79. minuti pobijedio Centrometal. Polet pak je u Svetom Martinu na Muri uvjerljivo savladao Veneru PMP pogocima Benka (1. i 23.) te Patafte (16. i 61).

Susret Mladost/SM i Mladost Komet odigrat će se 17. travnja.

MEĐIMUREC – CENTROMETAL 2:0 (1:0)

DUNJKOVEC/PRETETINEC – Igralište Hraščica. Gledatelja: 300. Sudac: Damir Klarić (Turčišće). Pomoćnici. Križarić i Zobec. Delegat: M. Horvat. Strijelci. 1:0 Mraz (41), 2:0 J. Pintarić (79).

MEĐIMUREC: Šafarić, Hrustek, Volar, Mraz (90. Fučak), Špoljar, Dos Santos, Vručina (84. Vabec), J. Pintarić, P. Pintarić (81. Dobša), Mihalković, Horvat. Trener; Jurica Vručina.

CENTROMETAL: Petković, Ister, Štrukelj, Dombaj (57. Kršić), Kršlak, Treska (82. Branda), Mihaljuš, Glogovec (82, Kirić), Cimerman (76. Debelec), Meglić, Toma. Trener: Nikola Goričanec.

Susjedski derbi na kraju su zasluženo „dobili“ domaći. Igralo se je po velikom vjetru, domaći su se bolje snašli i u prvom dijelu, nakon ne baš zanimljive igre, postigli poslije dobre akcije u 41. minuti preko Mraza vodeći pogodak.

U drugom su dijelu dobrom kontrolom igre „čuvali“ rezultat da bi u 79. minuti Jakov Pintarić postigao drugi pogodak i riješio pitanje pobjednika. U samoj završnici susreta Šafarić je dobrom obranom spriječio goste da postignu bar „počasni pogodak.

Po prvi puta gledatelji su imali prilike susret promatrati s novih tribina.