kako je bilo na terenima?

TREĆA LIGA SJEVER Osvrt na 19. kolo: Petnaesta pobjeda Poleta/SMNM

Pobjede Rudara, Poleta iz Svetog Martina na Muri i Dinama iz Domašinca

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

RUDAR – MEĐIMURJE 3:1 (2:0)

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Šoderka. Gledatelja: 250. Sudac: Nikola Sabolić (Hlebine). Pomoćnici: Ferić i Loparac. Delegat: Remar.

Strijelci: 1:0 K. Nedeljko (6), 2:0 K.Nedeljko (45), 2:1 Drk (55).

RUDAR: Kodba, Antolović (78. Šardi), Zeljko, Ratajec, Vinko (88. Rihtarec), K. Nedeljko (72. Roginić), P. Nedeljko (78. Novak), Radiković, L. Liklin (88. I.Liklin), Vaš, Martinjaš. Trener: Damir Lepen-Jurak.

MEĐIMURJE: Jelavić, Pejanović (66. Fujikawa), Turk, Busija (46. Novak), Ivančić (46. Krznar), Drk, Vinski, Senčar, Štajerec, Mihoković (46. Rodriguez), Bešlić: Trener: Antun Jukić.

Igrač utakmice: Kevin Nedeljko.

Lokalni derbi zasluženo su „dobili“ domaći. Već nakon 45 minuta bilo je mnogo toga jasno oko konačnog pobjednika. Uz inicijativu postigli su preko Kevin Nedeljka dva pogotka, imali još prilika za uvjerljiviji rezultat pogodili su i stativu … U drugom poluvremenu nekoliko neiskorištenih prilika s obje strane, Drk je u 55. minuti smanjio ishod, a Ratajec trećim pogotkom riješio pitanje pobjednika. Da su domaći iskoristili još neku od nekoliko izglednih prilika ,mogli su pobijediti uvjerljivijim ishodom, gostima predstoji dobro proanalizirati svoj učinak na ovoj utakmici.

PITOMAČA – GRANIČAR 3:1 (2:0)

PITOMAČA – Igralište Pitomače. Gledatelja:300. Sudac: Marko Đergez (Đurđevac).

Strijelci: 1:0 Jakupec (20), 2:0 I. Begović (33), 2:1 Golenja (64), 3:1 Hajdarović (90).

PITOMAČA: Zdelar, Kajzogaj, Jantol, Hajdarović, Kosanović, Šantek, Jakupec (80. P. Begović), Matančić (27. Kožarić), Begović (90. Zorić), Erdelji, Tominac. Trener: Ivan Presečan.

GRANIČAR: Jasenović, Mikulan, Mustač, Nađ (62. Vađunec), Golenja, Camara (78. Kvakan), Gal, Arambašić (46. Čmrlec, 62. Škoda), Dežđek (90. Hodak), Brčić, Jendrić. Trener: Mario Piškor.

Gostovanje u Pitomači nogometaši Graničara završili su neuspješno, i dalje su bez „proljetnih“ bodova. Nakon prvog dijela susreta domaći su vodili 2:0, a bilo je još prilika za pogotke. Golenja je u 64.minuti smanjio rezultat pa je utakmica do samog završetka bila neizvjesna, Hajdarović je međutim trećim pogotkom u 90. minuti riješio riješio sve dileme i pitanje zasluženog pobjednika.

POLET/SMNM – PODRAVINA 5:0 (3:0)

SVETI MARTIN NA MURI Igralište Poleta. Gledatelja 300. Sudac: Karlo Rupčić (Kalinovac). Pomoćnici: Plantak i Balint.

STRIJELCI: 1:0 Vincetić (13), 2:0 Patafta (35), 3:0 Patafta (42), 4:0 Patafta (56,11m), 5:0 Vincetić (66).

POLET/SMNM: Jambres, Štefanec, Vincetić (70. G. Lajtman), Fotak, Mezga, Barat (76. R. Lajtman), Patafta, Tuksar (60. Bistrović), Benko, Žganec (70. Novak), Perčić. TRENER: Zoran Šardi.

PODRAVINA: Kovačić, Menezes, Kudumija (od 24. Sedlar), De Moraes, Golub, Huzjak (od 60. Jug), Zadravec (od 46. Vidović), Sambolec, Šmrček (od 70. Vajagić), Frančić (od 70. Dijanošić-) , Banec. TRENER: Nevenko Blagaj.

IGRAČ UTAKMICE: Nino Patafta.

Rezultat je najbolji pokazatelj zbivanja na igralištu u Svetom Martinu na Muri gdje je Polet pokazao svoju snagu i potvrdio kvalitetu te zašto je uvjerljivo vodeći na prvenstvenoj ljestvici jedina ekipa bez poraza. Gosti koji su bili «desetkovani» na ovoj utakmici iz slobodnog udarca pogodili su okvir gola dok je domaćin na krilima izuzetno raspoloženih trostrukog strijelca Patafte, te dvostrukog Vincetića upisao visoku pobjedu.

DINAMO/D -ŽNK VIROVITICA 2:1 (0:1)

DOMAŠINEC Igralište Kokotov Vez. Gledatelja 150. Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ). Pomoćnici: Stolnik i Teklić. STRIJELCI: 0:1 Majtanić (3), 1:1 Bacinger (53), 2:1 Krznar (61).

DINAMO/D: Prekupec, Žulić (od 90. Jakšić), Novak (od 86. Marodi), Sabol, Krznar, Hlišć, K. Malenović (46. Bacinger 7,5), Petak, Rališ (77. Kovač), Mezga (77. N. Malenović), Šimunić. TRENER: Dalibor Gorupić.

ŽNK VIROVITICA: Čović, Kovačević, Majtanić, Spudić, Sinjaković, Rengel, Duvnjak, Souza Mendes, Kasumović, Novaković, Abe Dylan. TRENER: Damir Pervan.

IGRAČ UTAKMICE: Stjepan Krznar.

Zaslužena pobjeda domaćina u utakmici u kojoj su gosti već u 3. minuti šokirali Dinamo brzim pogotkom Majtanića. U nastavku utakmice «joker s klupe» Bacinger u 53. minuti poravnava rezultat na 1:1 da bi gosti pogodili okvir gola. U 61. minuti nakon ubačaja Krznar glavom postiže pogodak na kraju vrijedan teške ali potpuno zaslužene pobjede domaćina koji je imao još nekoliko prilika koje nije iskoristio.