18. kolo

TREĆA LIGA – SJEVER Međimurje slavilo u Kotoribi, Rudar visoko savladao Pitomaču!

U 3. HNL-sjever odigrana su dva Međimurska derbija

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U prvom derbiju u Svetom Martinu na Muri Polet je minimalnim rezultatom pogotkom Vincetića u 44. minuti pobijedio Dinamo/D.

U drugom derbiju u Kotoribi Međimurje je pogocima Rodiguesa u 40. te Lesara u 83. minuti pobijedilo Graničar 2:0.

Rudar je uvjerljivo savladao Pitomaču 3:1. Pogotke za Rudar postigli su Antolović u 16. Nedeljko u 59. te Liklin u 63. dok je za goste pogodak postigao Kosanović u 69. minuti.

Rezultati 18. kola 3. HNL-sjever: Virovitica-Varteks 1:0, Graničar-Međimurje 0:2, Rudar/MS-Pitomača 3:1, Podravina-Koprivnica 0:2, Polet/SMNM-Dinamo/D 1:0.