17. KOLO

TREĆA HNL-SJEVER Rudar pobijedio Međimurje, Dinamo/D minimalnim rezultatom slavio protiv Virovitice

Evo kako su igrali trećeligaši

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U 3. HNL-sjever u Čakovcu je odigran Međimurski derbi Međimurja i Rudara. Sama utakmica bila je neizvjesna borbena dok su gosti postigli pobjedonosni pogodak u 93. minuti pogotkom Vinka.

Dinamo je u Domašincu minimalnim rezultatom pobijedio ŽNK Viroviticu pogotkom D. Novaka u 53. minuti. Graničar iz Kotoribe je poražen protiv Varteksa u Varaždinu rezultatom od 5:2. Utakmica Koprivnica i Polet/SMNM odigrati će su sutra (nedjelja).

Rezultati 17. kola: Dinamo-ŽNK Virovitica 1:0, Pitomača-Podravina 0:0, Međimurje-Rudar 0:1, Varteks-Graničar/K 5:2, Koprivnica-Polet/SMNM (igra se 24.3).