NOGOMETNI REZULTATI

NOGOMETNA SUBOTA Bratstvo/J slavilo u Macincu, Sokol u Novom selu Rok, a Jadran u Slakovcu

Bratstvo/J slavilo u Macincu, Sokol u Novom selu Rok, Jadran u Slakovcu, prvi poraz Trnovca

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Međimurska nogometna subota donijela je 15 odigranih nogometnih utakmica u kojima su u 9 utakmica slavili domaćini, tri su odigrane bez pobjednika dok su u 3 pobijedili gosti.

U Međimurskoj Premier ligi Bratstvo iz Jurovca je iznenadila u Macincu pobijedivši Centrometal 1:0. Pobjedonosni pogodak postigao je Pavšić u 48. minuti. U Novom Selu Rok Sokol je pobijedio Omladinac pogotkom od 67. minute Škvorca. Gosti su propustili realizirati kazneni udarac u 90. minuti. Udarac Habeka obranio je domaći vratar Mesarić.

U 2. Međimurskoj ligi Jadran je slavio u Slakovcu pobijedivši 2:0 dok su pogotke postigli Krizman u 4. te Ramos Cautada u 72. minuti.

U 3. MNL skupina A i Omladinac/DS te Graničar/N upisali su pobjede dok u skupini B prvi prvenstveni poraz doživio je Trnovec u Štrukovcu protiv Hajduka. Koprivec je doveo goste u vodstvo u 27. minuti da bi u samoj završnici utakmice Karlo Šardi a dva pogotka postignuta u 79. i 88. minuti preokrenuo rezultat i donio svojoj ekipi veliko slavlje.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Centrometal – Bratstvo (J) 0:1, Nedelišće – Mladost (SM) 2:0, Mladost Komet – Draškovec 3:1, Podturen– Dinamo (P) 1:1,

Nedjelja: BSK – Bratstvo (SV), Đurđek, Križarić, Dominić ; Darko Jambrović, Spartak – Jedinstvo (GM), G.Žganec, Felker, R.Kolarić ; Hajdinjak, Sloga (Š) – Međimurec, Velđi, Zobec, Šegović ; Kovačić

Utakmice se igraju s početkom u 15,30 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Omladinac (NSR) – Sokol 0:1, Hodošan – ČSK 1:0, Polet (P) – Croatia 3:1,

Nedjelja: Strahoninec – Venera PMP, Dumančić, Kantoci, Toplek ; Hozjak, Kraljevčan 38 – Plavi, Fleten, Kedmenec, Čižmešija ; Tomašić, Naprijed – Dubravčan, Škrobar, Kovačić, D.Novak ; Kovač, Zasadbreg 77 –Trnava, Dežđek, Paman, Fodor ; Radek

II. MEĐIMURSKA LIGA

Sloga (Č) – Hajduk (B) 2:0, Sloboda (S) – Jadran 0:2,

Nedjelja: Mladost (I) – Pušćine, Kukovec, I.Žganec, Blažona ; Podgorelec, Radnički – Mura, Koprivec, M.Hrušoci, Meglić ; Novak, Mali Mihaljevec – Vidovčan, Graf, Korunek, I.Novak ; I.Križarić, Borac PMP – Budućnost (M), Aldić, Rodrigue, Bašek ; Brezovački, Mladost (D) – Pobjeda, Režek, Hrženjak, V.Baksa ; Modlic

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Omladinac (DS) – Sloboda (M) 2:0, Graničar (N) – Drava (DM) 4:0,

Nedjelja: Jedinstvo (NSnD) – Borac (DH), Sakač, Čurila, D.Trupković ; Fodor, Otok – Budućnost (P), Magdalenić, Ž.Novak, Sukanec ; Jakovljev. Drava (K) je slobodna.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Šenkovec – Donji Koncovčak 2:1, Napredak – Bratstvo (P) 2:2, Torpedo –Parag 14:0, Hajduk (Š) –Trnovec 2:1,

Nedjelja: Dubrava – Omladinac (M), Klarić, Filipić, V.Žganec ; Šoltić