judo klub zrinski

SVAKA ČAST Judaši na domaćem terenu osvojili pehar za 3. mjesto u ukupnom poretku

U nedjelju, 11. veljače, Čakovec točnije GOC dvorana bila je središte judo zbivanja

2.Zrinski Open u organizaciji judo kluba Zrinski okupio je oko 600 natjecatelja iz 60 klubova te 10 država. Latvija, Njemačka, Austrija, Slovenija, Mađarska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Rmunjska, Bugarska te Hrvatska. Ukupno je bilo četiri uzrasta, od uzrasta U10 do mlađih kadeta U16. Konkurencija je bila iznimno jaka.

13 medalja za Judo klub Zrinski

Judaši Zrinskog osvojili su čak 13 medalja. Zlatne medalje osvojili su: Petar Balunović u svom uzrastu te još jednu zlatnu medalju u starijem uzrastu, Noel Ganzer, Meris Ramadani, Jona Žvorc. Srebrni su bili: Erik Jezernik i Mijo Škvorc. Brončane medalje osvojili su: Nika Đurinić, Loren Janković Crnčec, Roko Krklec, Iker Novak, Mihael Vidaković te Amber Lacko. Sudjelovi su još Tezej Janković Crnčec, Marta Mikulić Ganzer, Mateja Naguib, Lovro Mikulčić, Luka Jezernik, Fran Hranilović, Jakov Colev, Nikola Kovačić, Oliver Tratnjak, Lovro Pušić, Zoa i Leonardo Šopar, Šinko Simon, Sven Fras, Lukas Belošević Strbat, Leon Podvezanec, Anas Ramadani, Kirtana Janiška, Rok Zavrtnik, Izak Pavlic, Vatroslav Gavranović Horvat te Ivan Vidović. U ukupnom poretku prvo mjesto osvojio je Jk Zagreb, drugi je bio Jk Kaposvar ( HUN ), te treći judaši iz Jk Zrinskog. , te treći judaši iz Jk Zrinskog. Turnir su otvorili zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec te tajnik zajednice sportskih udruga Grada Čakovca Tomica Jakopec.

Trening nakon turnira

Nakon međunarodnog turnira u GOC dvorani održao se dvodnevni trening kamp gdje je sudjelovalo oko 200 judaša. Možemo biti jako zadovoljni sa turnirom, ovo nam je tek drugi turnir u organizaciji te smo ponovno imali oko 600 judaša iz čak 10 država. Novina je bila trening kamp koji se pokazao odličnim. Ovim putem želio bi se zahvaliti svim donatorima, sponzorima, Gradu, Županiji , sportskoj zajednici te svim judašima i roditeljima koji su svojom nesebičnom pomoći doprinjeli da 2.Zrinski Open bude jedan od najboljih turnira u Hrvatskoj. Poručuje trener Filip Šeketa. Treneri koji su vodili mlađe judaše bili su Neven Žilavec te Borna Šimunić.