REZULTATI

NOGOMET Rudar pobijedio Tehničara, a Graničar izgubio od Slaven Belupa

Boljom igrom u drugom dijelu susreta nekompletni domaći sastav zasluženo je na kraju slavio

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA

RUDAR – TEHNIČAR 3:2 (0:2)

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Šoderka. Gledatelja: 150. Sudac: Marijan Dumančić (Čakovec). Strijelci: 0:1 Milek (23), 0:2 Štritar (39), 1:2 L. Liklin (66), 2:2 L. Liklin (70 – 11 m), 3:2 Roginić (76).

RUDAR: Kodba, P. Nedeljko, Novak, Antolović, Roginić, Jurak, Rihtarec, Vinko, L. Liklin, Mendelski, I. Liklin (još su igrali: R. Debelec, Kolman, Zadravec, Sakač, F. Debelec). Trener: Damir Lepen-Jurak.

TEHNIČAR.: Markušić, Bošnjak, Brcković, Vuković, Belovari, Hudak, Milek, Štritar, Krancbinder, Dlesk, Radotović (još su igrali: Lovrić, Mesarić,Sović, Lisjak, Balaško). Trener: Krunoslav Lovrek.

Solidnom sastavu gostiju iz Cvetkovca nije bio dovoljno 2:0 vodstvo iz prvog poluvremena, domaći su za svega desetak minuta preokrenuli rezultat i drugom pobjedom u dva pripremna susreta čekaju već sada dobro pripremljeni iduću provjeru. U Umagu gdje će kratko boraviti na zajedničkim pripremama, 10. veljače je susret s Dajlom.

SLAVEN BELUPO JUNIORI – GRANIČAR 4:0

Nogometaši Graničara i u drugom su pripremnom susretu poraženi. Ovaj puta u Koprivnici od juniorskog sastava prvoligaša Slaven Belupa. Igralo se je na igralištu s umjetnom travom, mogli su igrači Graničara postići i bolji rezultat, nisu iskoristili svoje prilike.

Možda će biti bolje u srijedu kada u Varaždinu igraju s juniorima tamošnjeg istoimenog prvoligaša ili u subotu u Podturnu kada igraju s tamošnjim istoimenim sastavom, međimurskim premier ligašem.