PRIJATELJSKA UTAKMICA Međimurje bolje od Nedelišća

U 43. minuti je Kraljević postigao za goste pogodak vrijedan pobjede

Pripremni susret između Nedelišća i Međimurja donio je borbenu i neizvjesnu utakmicu.

Već u prvoj minuti Kuqi donosi vodstvo gostima, no Nedelišće brzo uzvraća. Samo pet minuta kasnije poravnali su pogotkom Munđara.

U 43. minuti je Kraljević postigao za goste pogodak vrijedan pobjede.

NEDELIŠĆE – MEĐIMURJE 1:2

Nedelišće, SRC Trate, gledatelja 100. Sudac: Roberto Deždek. Pomoćnici Kolarić i Kovačić. STRIJELCI: 0:1 Kuqi (1), 1:1 Munđar (6), 1:2 Kraljević (43).

NEDELIŠĆE: Kocijan, J. Vibovec, M. Pintarić, Lesar, Vuk, Jurak, Podvezanec, Bacinger, Kršlak, Munđar, Kayo još su igrali: Novak, Marcos, Šegović, Gabrijel. TRENER: Danijel Jagec.

MEĐIMURJE: Petričić, Arambašić, Fotak, Cerovčec, Kraljević, Kegelj, Havojić, Benko, Kuqi, Arambašić. Još su igrali: Kalac, Težački, Turk, Harači, Đaković, Rendulić, Popović, Magdalenić, Joao, Marcijuš. TRENER: Ivica Solomun.