ODRŽANO PH 2021 ZA KADETE U15 I JUNIORE

BK MEĐIMURJE ČAKOVEC Odličan nastup naših juniora, osvojeno pet medalja, kadeti osvojili dvije brončane medalje

Ove osvojene medalje su samo dokaz nastavka uspješnog rada u klubu te nastavak kontinuiranog osvajanja medalja na PH te čestitke i trenerima i upravi kluba.

U subotu   11.9.2021. u dvorani II.OŠ Čakovec  u odličnoj organizaciji BK “Međimurja” Čakovec  održano je PH 2021 za   kadete  u-15 i juniore u19 nakon neodržanih PH 2020 radi pandemije COVID-19. Na PH je nastupilo 22  kadetkinje i kadeta iz 6 klubova Hrvatske te 22 juniorki i juniora iz 9 klubova Hrvatske , a među njima  uspješno kadetska i juniorska  ekipa  našeg Kluba pod vodstvom glavnih trenera: Danijela Zadravca i Emilije Talan. Voditelj natjecanja i vrhovni sudac bio je naš Filip Mikolaj, a suci: Luka Grubić i Borna Vadlja iz Čakovca. PH 2021 svečano je otvorila  gradolnačelnica Grada Čakovca gospođa Ljerka Cividini.

U konkurenciji  kadeta   naslov  i zlatnu medalju osvojio je Patrik Karamatić (DU) pobjedivši u finalu Mirana Vojvodića (ZM) sa 2:0. Brončane medalje osvojili su naš Matija Đeri (MČ) i Vito Radovanović (MZ).

U konkurenciji kadetkinja  naslov  je osvojila  Ana Pranić (MZ) pobjedivši u finalu Raniu Vindiš (VG) sa 2:0.Brončane medalje osvojili su : Kora Špehar (ZM) i Lučia Galjer (DU).

Poredak naših igračica: Vanja Novak ¼ i Nela Novak 1/8.

U konkurenciji mješovitih parova  kadeta, naslov prvaka i zlatnu medalju osvojio je par Vito Radovanović / Ana Pranić (MZ) pobjedivši u finalu par Patrik Karamatić / Lučia Galjer (DU) sa 2:0. Brončane medalje osvojili su: Miran Vojvodić / Kora Špehar (ZM) i Patrik Konjuh / Karla Iva Vujević (DU). Poredak  našeg para: Matija Đeri /Vanja Novak ¼.

U konkurenciji parova kadeta naslov prvaka i zlatnu medalju osvojio je par Patrik Karamatić / Patrik Konjuh (DU). U konkurenciji parova kadetkinja naslov prvaka osvojile su Jelena Karapandža / Ana Pranić (MZ) pobjedivši u finalu par Lučia Galjer / Karla Iva Vuletić (DU) sa 2:0. Brončane medalje osvojili su: naš par Vanja i Nela Novak (MČ) i Petra Podvalej / Kora Špehar (ZM).

U konkurenciji juniora u19 prvak je postao Ivor Zekan (MZ) pobjedivši u finalu našeg Ivana Grubića (MČ) sa 2:0. Brončane medalje osvojili su: naš Luka Črep (MČ) i Roko Pipunić (PZ). Poredak ostalih naših: Matej Martinjak i Josip Đeri 1/8.

U konkurenciji juniorki u19 prvakinja je postala Jelena Buchberger (VG). U konkurenciji parova juniora u19 prvaci su postali Ivor Zekan /Roko Pipunić (MZ/PZ) pobjedivši u finalu naš par Luka Črep/Ivan Grubić (MČ) sa 2:0. Drugi naš par Josip Đeri / Matej Martinjak ispao u ¼.

U konkurenciji parova juniorki u19 prvakinje su postale Luna Šaban / Iva Sulić (MZ) pobjedivši u finalu par Stela Balenović / Ana Pranić (MZ) sa 2:0. Brončane medalje osvojili su: naš par Nela i Vanja Novak (MČ) i Anja i Nika Matovina (KC).

U konkurenciji mješovitih parova juniora u19 naslov prvaka osvojili su Ivor Zekan / Stela Balenović (MZ) pobjedivši u finalu par Filip Antunović / Jelena Buchberger ( VG ). Brončane medalje osvojili se: naš par Ivan Grubić / Nela Novak (MČ) i Ivan Gotesman / Petra Podvalej (ZM).

Čestitke svim našim igračica i igračima na osvojenim medaljama, a juniori Ivan Grubić i Luka Črep osvojenim srebrnim medaljama  stekli su V kategoriju – daroviti sportaši po kriterijima HOO.

Ove osvojene medalje su samo dokaz nastavka uspješnog rada u klubu te nastavak  kontinuiranog  osvajanja medalja na PH  te čestitke  i trenerima i upravi kluba.

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima  na pomoći u uspješnoj organizaciji SPH 2021 : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori-donatori: Grubić  zastupanje u osiguranju Čakovec,  Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, List Međimurje Čakovec, TEAM GRAĐENJE Čakovec,  srebrni sponzori-donatori:   Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec, Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri  Balog Strahoninec  i Senko Štefanec  te brončani sponzori-donatori:  MCS Strahoninec, GO Studio P Nedelišće, Sitotisak Pomor Čakovec i Rampel Šenkovec .

Generalni pokrovitelj : Grad Čakovec  i pokrovitelji:  II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ.