Badminton: Laura i Borna najbolji limači

U dvorani II. OŠ Čakovec održan je 1. turnir  za limačice i 2. turnir za limače u-11 MBL-a 2011/12. U konkurenciji limačica uvjerljivu pobjedu je ostvarila Laura Horvat pobijedivši u finalu Inu Derk 21:4. Treće mjesto osvojilla je Saša Leskovar pobijedivši Mariju Hrkač 22:20 dok je peto mjesto osvojila Jana Bračko.

U konkurenciji limača svoju prvu pobjedu ostvario je Borna Vadlja pobijedivši napetom  finalu Nikšu Habuša pobjednika 1. turnira 2:1 (21:19, 16:21, 23:21). Treće mjesto osvojio je Tin Balent pobijedivši Jana Nikolu Dvanajščaka 21.16. Peto mjesto osvojio je Luka Črep pobijedivši Josipa Lesjaka 21:18 dok je sedmo mjesto osvojio Marko Kolarić.

Poredak nakon 2. turnira: 1. Borna Vadlja 180b, 2. Nikša Habuš 180, 3. Tin Balent 140, 4. Josip Lesjak 105, 5. Jan Nikola Dvanajščak 60, 6. Luka Črep 50 i 7. Marko Kolarić 41.