Sisak: Plivači Čakovca i Međimurja osvojili 89 medalja

U subotu i nedjelju u pedeset metarskom bazenu u Sisku održano je Prvenstvo Regije 4. Na plivačkom turniru sudjelovalo je tristotinjak plivača iz klubova od Vinkovaca do Čakovca. Na natjecanju su sudjelovali članovi GPK Međimurje i ČPK Čakovec. Plivači su se natjecali u kategorijama seniora, mladih seniora, juniora, mladih juniora, kadeta, mladih kadeta i početnika.

GPK Međimurje je predstavljalo dvanaest plivača, a najuspješniji su bili Ivan Modrić sa pet prvih mjesta, dva druga i dva treća mjesta. Rino Mikac osvojio je dva druga i dva treća mjesto, dok je Silvija Balent osvojila treće mjesto.

Čakovečki plivački klub predstavljalo je 49 natjecatalja koji su ukupno osvojili 77 medalja. Ovo je bilo posljednje natjecanje na kojem se mogao potvrditi nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati od 15. do 18. ožujka 2012. u Splitu.