OPĆINSKI DERBI Nedelišće i Međimurec bez golova, gostujuća četvorka Domašinčana

Vjetar je bio prilično nezgodan i dosta je utjecao na igru u subotu.

U 4. nogometnoj ligi imali smo općinski derbi u kojemu su se sastali Nedelišće i Međimurec. Vrijeme je bilo proljetno sunčano, no dosta jak vjetar prilično je smetao igračima. Na kraju ni jedni ni drugi nisu našli put do mreže i susret je završio 0:0. Susret je preko interneta otpratilo dvjestotinjak gledatelja.

Ivančica je pobijedila Dinamo (P) 3:1. Dubravka-Zagorac poražena je od Dinama (D) 1:4. Poluvrijeme je bilo 0:1. U nastavku 0:2 pa domaćin smanjuje te Dinamo s još dva gola povrđuje pobjedu. Hat-trick je postignuo Krznar.

U drugom međimurskom ogledu Centrometal i Omladinac također su podijelili bodove odigravši 1:1. Isto tako je bilo u utakmici Zelengaja i Mladosti (SM) 1:1.

4. liga: subota Nedelišće – Međimurec 0:0, Centrometal – Omladinac (NSR) 1:1, Ivančica – Dinamo (P) 3:1, Dubravka Zagorac – Dinamo (D) 1:4, Zelengaj – Mladost (SM) 1:1, nedjelja u 16:00 sati Bednja – Mladost Komet, Jalžabet – Sloga (Č), Nedeljanec – Plitvica.

2. ŽNL skupina A: Dest golova u Čehovcu

ČSK je pobijedio Vidvočan 6:4. Već je povrijeme bilo 4:1. Iako je utakmica bila dogovorena za nedjelju odigrana je dan ranije. U Preseki poraz Bratstva od Budućnosti (P) 2:3. Gosti su imali 0:1 i 1:2. Kod 2:2 domaćin smatra da je zakinut za čisti kazneni udarac, a gosti su desetak minuta prije kraja postignuli treći gol za sva tri boda.

2. ŽNL skupina A: subota NŠ Međimurje-Čakovec – Jadran 1:3, Bratstvo (P) – Budućnost (P) 2:3, ČSK – Vidovčan 6:4, nedjelja u 16:00 sati Mladost (I) – Otok, Mladost (D) –Drava (K), Radnički – Drava (DM), Borac(DH) –Croatia, Omladinac (DS) – Borac PMP.

2. ŽNL skupina B: nedjelja u 16:00 sati odgođeni susret 11. kola Strahoninec – Zasadbreg 77.

3. ŽNL: subota Torpedo – Mladost (S) odgođeno, nedjelja u 10:00 sati Graničar (N) – Napredak, u 16:00 sati Dubrava – Dinamo (Ž), Jedinstvo (NSnD) – Pušćine. Parag je slobodan.