OSMINA FINALA KUPA

RUDAR PONOVO BOLJI Polet iz Svetog Martina na Muri ispao iz kupa!

Pet golova palo je u Svetom Martinu na Muri. Rudar je ponovo odnio pobjedu

Prije tek nekoliko dana Polet iz Svetog Martina na Muri i Rudar iz Murskog Središća susreli su se u prvenstvenoj utakmici. Međimurski derbi otišao je na stranu gostiju iz Murskog Središća rezultatom 1:2.

Danas su isti protivnici na istom mjestu odigrali utakmicu osmine finala kupa Međimurskog nogometnog saveza. Vrijeme je bilo odlično za igru.

Rudar je poveo u 19. minuti, a zabio je Nino Patafta. Polet u 34. minuti izjednačuje preko Igora Šegovića, nosamo četiri minute kasnije Filip Škvorc zabija za 1:2i s tim rezultatom se odlazi na odmor.

Nakon desetak minuta igre u drugom dijelu, Filip Škvorc je ponovo strijelac i povećava vodstvo Rudara na 1:3. Tomislav Medved u 86. minuti je smanjio na 2:3, no do izjednačenja Polet nije uspio doći te je tim rezultatom utakmica i završila.