ŽUPANIJSKE LIGE Sedmica Naprijeda u Štrigovi, Venerina rapsodija

Zanimljiva nogometna nedjelja je za nama.

U Hodošanu poraz domaćina od Kraljevčana pred oko 350 gledatelja u ludoj završnici. Poluvrijeme je bilo bez golova. Gosti su poveli 0:1. Tako je bilo sve do kraja susreta kada se domaćin vraća na 1:1 u 90. minuti. U sudačkoj nadoknadi gosti imaju korner nakon kojeg postižu gol za 1:2.

Sloga je u Štrigovi teško stradala od Naprijeda čak 2:7. Već je poluvrijeme bilo 1:5.

BSK je pobijedio Graničara 4:3. Poluvrijeme je bilo 2:2. Domaćin je imao 4:2 u nastavku pa Kotoripčani pri kraju smanjuju na konačnih 4:3.

Slavlje domaćina u Belici

Venera je s 5:1 bila bolja od Bratstva (J). Gosti su poveli 0:1, no domaćin do poluvremena preokreće na 2:1 te u nastavku s još tri gola dolazi do sigurne pobjede.

Proslava Venerine pobjede

Galeb je bio bolji od Podturna. Oporovčani su poveli, gosti poravnali i poluvrijeme je 1:1. U nastavku jedan gol Galebu je donio sva tri boda rezultatom 2:1.

Jedinstvo (GM) poraženo je od Poleta (P) 2:3. Prvo poluvrijeme gosti dobivaju 1:3. U drugom dijelu jedan gol domaćina tek za smanjenje razlike.

Dubravčan i Kraljevčan podijelili su bodove odigravši 1:1. Domaćin je poveo iz kaznenog udarca i još jedan nisu realizirali, da bi gosti postignuli gol pri kraju susreta i došli do boda.

U Donjoj dubravi svakome po gol i bod

1. ŽNL: subota Draškovec-Geothermae – Trnovec 2:0, nedjelja Hodošan – Trnava 1:2, Sloga (Š) – Naprijed 2:7, BSK – Graničar (K) 4:3, Venera PMP – Bratstvo (J) 5:1, Galeb – Podturen 2:1, Jedinstvo (GM) – Polet (P) 2:3, Dubravčan – Kraljevčan 38 1:1. Spartak je slobodan.

2. ŽNL – skupina A: Samo jedna domaća pobjeda

U ovom kolu tek jedna domaća pobjeda i to je Drava (DM) porazila Vidovčana 4:0. Neriješeno je bilo u Gardinovcu i Dekanovcu, dok su u gostima slavili Croatia, Borac PMP, Omladinac (DS) i Borac (DH)

Jadran se nasukao kod kuće protiv Omladinca (DS)

2. ŽNL – skupina A: subota Međimurje-Čakovec – Budućnost (P) 1:3, nedjelja Drava (DM) – Vidovčan 4:0, Drava (K) – Croatia 2:3, Otok – Borac PMP 0:2, Jadran – Omladinac (DS) 2:3, Mladost (I) – Borac (DH) 0:1, Mladost (D) – ČSK 1:1, Radnički – Bratstvo (P) 3:3.

Miroljubivo u Dekanovcu

2. ŽNL – skupina B: Brezovčanima općinski derbi

U općinskom srazu poraz Zasadbrega od Hajduka (B) 0:3. Neriješeno je bilo u Gornjem Hrašćanu i Miklavcu, dok su domaćini slavili u Vratišincu i Hlapičini.

2. ŽNL – skupina B: subota Sloboda (S) – Strahoninec 1:5, Bratstvo (SV) – Omladinac (M) 4:0, Mali Mihaljevec – Hajduk (Š) 1:3, nedjelja Pobjeda – Vučetinec 0:0, Sokol – Sloboda (M) 3:2, Zasadbreg 77 – Hajduk (B) 0:3, Mura – Plavi 3:0, Budućnost (M) – Donji Koncovčak 1:1.

3. ŽNL: Prvi bod Paraga

Dubrava je s minimalnih 1:0 pobijedila Napredak, dok su Dinamo (Ž) i Parag odigrali 3:3 pa su gosti došli do prvog boda.

3. ŽNL: subota Torpedo – Pušćine 2:3, nedjelja Graničar (N) – Mladost (S) 4:2, Dubrava – Napredak 1:0, Parag – Dinamo (Ž) 3:3. Napredak je slobodan.