PRAZNIK NOGOMETA

FOTO Prva utakmica finala kupa: Četvorka Poleta u Murskom Središću

U prvoj utakmici finala kupa Međimurskog nogometnog saveza vruće je bilo u zraku, vruće je bilo na terenu i vruće je bilo oko terena gdje je susret pratilo oko tisuću gledatelja.

U Murskom Središću odigrana je prva utakmica finala Kupa Međimurskog nogometnog saveza za seniore u kojoj su se sastali naši trećeligaši Rudar i Polet Sveti Martin na Muri. Gosti su slavili s uvjerljivih 0:4 i mali ih korak dijeli od ovog naslova.

Prvo poluvrijeme završilo je 0:2, a dvostruki strijelac u redovima Poleta bio je Dejan Mezga u 28. i 34. minuti.
I u drugom golu dva gostujuća gola za konačnih 0:4. Strijelci su još bili Marko Šarić u 63. minuti i Antonio Dodlek u 70. minuti.
Finale Kupa, prva utakmica: Rudar – Polet Sveti Martin na Muri 0:4.

Uzvratna utakmica je u subotu 15. kolovoza u 17:30 sati u Svetom Martinu na Muri.