ODBOJKA

1. B LIGA ŽOK Kaštel pokazao kvalitetu protiv OK Medveščak

Utakmica 10. kola 1.B odbojkaške lige, protiv OK Medveščak, odigrana je nešto ranije od uobičajenog termina, u srijedu umjesto na neki od dana vikenda, a sve zbog obveza kluba u juniorskom prvenstvu Hrvatske.

Brzopotezno odigrana utakmica gdje su cijelo vrijeme dominirale Kaštelanke. Utakmica u kojoj se držao ritam od početka do kraja, zanimljiva, ali kratka. Kaštelanke su povukle od početka i završile prvi set rezultatom 25:15. Istim rezultatom završava i drugi set.

U početku trećeg seta, Kaštelanke rade veliku prednost od 10 poena (14:4) te malo popuštaju s pritiskom, što daje protivničkoj ekipi malo daha što one koriste. Približavaju se, ali je prednost prevelika za nekakav obrat, jer iskusne igračice Kaštela vrlo dobro kontroliraju situaciju te privode set kraju (25:20). Konačni rezultat 3:0, tri boda ostaju doma.

Sljedeća utakmica ove postave ŽOK Kaštel, planira se za vikend 21. ili 22.12. i to gostovanjem kod trenutno druge ekipe na tablici, OK Novi Zagreb. Još to pa na zaslužene zimske praznike.

ŽOK Kaštel Pribislavec: Tija Budiša, Iva Bulović, Ema Frančić, Laura Frančić, Iva Hranilović, Azra Jelenić,  Dina Sabol, Klara Škvorc, Anja Šmitran, Inka Varga, Mirjam Varga, Mailinda Vnuk (K) te trener šeretskog osmjeha, Marko Obadić.
OK Medveščak: Vivien Gudelj, Ana Lipkovac, Laura Kesar, Lara Mikulić, Sara Miščević, Lorien Naumovski, Nika Novak Stanko (K), Lara Radičević, Ena Štefić, Petra Vrdoljak Colo, Lucija Vukov, Lana Kelly Soucie, Franka Žaja te trener Romano Rilović.