Rukomet: Veliki bod Čakovčana u Puli, Krajner zabio za izjednačenje

U 2. kolu rukometne Premijer lige Međimurje je gostovalo kod Arene Jadrograd u Puli. Susret je završio 30:30. Domaćin je bolje otvorio susret i poveo 4:2.

Matić i Budiša zabijaju po dva gola za Čakovčane i rezultat je bio 4:6. Tada Puljani zabijaju pet golova za redom i već je 9:6.

Kako se igralo u tim trenucima najbolje govori podatak da je u 12. minuti palo pet golova.

Razlika od dva – tri gola za domaćina održava se do kraja poluvremena koje završava 16:14. U 36. minuti bilo je 19:19 i u nastavku susreta igra se gotovo cijelo vrijeme gol za gol. Sedam minuta prije kraja imalo je Međimurje 26:28, no Arena se vraća pet minuta prije kraja na 28:28.

Slijedi dramatična završnica. U 58. minuti pri tom rezultatu Neven Martinčević ne koristi napad za Čakovčane. Uspješniji na vratima Arene bio je Želimir Popović. Bercek daje gol za 29:28.

Dominik Mišević vraća na 29:29. Dobrila opet vraća prednost domaćinima 30:29.

Igor Krajner daje posljednji gol na susretu za 30:30 što je i konačni rezultat i veliki gostujući bod Čakovčana u Puli. (Foto galerije: Glasistre.hr)

Strijelci za Čakovčane: Budiša 7, Škrobar 5, Mišević 5, Krajner 5, Matić 3, Varga 2, Zadravec 2, Martinčević 1. Vratari: Kovačević 3, Milas 3, Logožar 4.