KARATE

MEMORIJALNI TURNIR Karatisti Mihovila iz Preloga osvojili četiri medalje u Ivancu

Karate klub Ivanec bio je u subotu domaćin dvanaestog po redu Memorijalnog turnira poginulih hrvatskih branitelja ovoga grada. Turnir je okupio 43 kluba, a sudjelovalo je više od 440 natjecatelja.

U takvoj konkurenciji članovi Karate kluba Mihovil osvojili su četiri medalja pod vodstvom trenera Dine Bermanca. Rezultati su sljedeći: Ivan Berljak u kategoriji mlađi kadeti (+57 kg) osvojilo je brončanu medalju, David Bermanec u kategoriji mlađi učenici (-38 kg) i u kategoriji mlađi učenici (+38 kg) osvojio je srebrnu medalju i Lea Berljak u konkurenciji cicibanke (- 22 kg) osvojila je drugo mjesto.

Zapaženi nastup prema riječima trenera Bermanca zabilježila je mlada nada kluba Jan Horvat  u konkurenciji učenika. Natjecatelje su na natjecanju vodili, podržavali i bodrili trener te roditelji.