SUBOTNJI REZULTATI Medved srušio Varteks, Rudar s dva igrača manje u Virovitici primio pet golova

U 3. HNL Sjever Polet (SMnM) je dočekao Varteks, a Rudar je bio gost Virovitici.

U Svetom Marinu na Muri Polet je dočekao Varteks. Prvo poluvrijeme završilo je bez golova. Golom Medveda u 68. minuti Polet je poveo 1:0. U 89. minuti isti igrač postiže gol za 2:0. Skoliber smanjuje za goste na 2:1 i tako susret završava.

Polet je slavio u Svetom Martinu na Muri

Virovitica je pobijedila Rudar 5:0. Na samom startu utakmice u 3. minuti kazneni udarac za domaćine koji je realiziran i crveni karton za našeg igrača. U drugom poluvremenu kod rezultata 2:0 drugi žuti karton igraču Rudara i ekipa iz Murskog Središća do kraja susreta prima još tri gola za konačnih 5:0.

3. HNL sjever: subota Polet (SMnM) – Varteks 2:1, Virovitica – Rudar 5:0.

4. nogometna liga: Omladinac (NSR) bolji od Mladost Kometa, poraz Palovčana

U međimurskom ogledu igranom u Novom Selu Rok Omladinac je pobijedio Mladost Komet 4:1. Poluvrijeme je bilo 2:1. Gosti su nezadovoljni suđenjem glavnog suca.

U Novom Selu Rok sigurna pobjeda Omladinca

Ivančica je pobijedila Dinamo (P) 3:1. Palovčani su u prvih desetak minuta imali tri dobre prigode koje nisu realizirali, a nakon toga domaćin koristi svoje i poluvrijeme je 2:0. U nastavku po jedan gol na svakoj strani što je bilo dovoljno domaćinima za osvajanje punog plijena.

4. nogometna liga: subota Omladinac (NSR) – Mladost Komet 4:1, Ivančica – Dinamo (P) 3:1, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Čakovec) – Međimurec, 15:00 sati Bednja – Mladost (Sveta Marija), Jalžabet – Nedelišće, Nedeljanec – Dinamo (Domašinec).

1. ŽNL: Tvrda utakmica i slatka pobjeda

Podturen je poražen od Graničara (K) 1:3. Gosti su poveli, domaćini izjednačili i poluvrijeme je bilo 1:1. U nastavku dva gola Kotoripčana za sva tri boda. Kod domaćina se ozlijedio vratar što je utjecalo na konačni rezultat.

Trica Kotoripčana za sva tri gostujuća boda

Hodošan je pobijedio Jedinstvo (GM) 1:0 golom Strahije u prvom dijelu. Domaćin nam je rekao tvrda utakmica i slatka pobjeda.

Centrometal i Kraljevčan podijeli su bodove odigravši 1:1 golom domaćina u prvom i gostiju u drugom dijelu.

1. ŽNL: subota Podturen – Graničar (K) 1:3, Hodošan – Jedinstvo (GM) 1:0, Centrometal – Kraljevčan 38 1:1, nedjelja u 15:00 sati Bratstvo (J) – Spartak, Trnava – Galeb, BSK – Dubravčan, Sloga (Š) – Trnovec, Naprijed – Polet (P).

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 15:00 sati Jadran – Vidovčan, Croatia – Drava (DM), ČSK – Borac (DH), Radnički – Mladost (D), Omladinac (DS) – Mladost (I), Draškovec-Geothermae – Međimurje-Čakovec, Borac PMP – Budućnost (P). Bratstvo (P) je slobodno.

2. ŽNL – skupina B: Brezovčani preokretom do pobjede

U Brezju je Hajduk bio bolji od Plavih 2:1. Iako su Pekleničani poveli do poluvremena je 1:1 golom Bistrovića, a isti je strijelac bio u drugom dijelu za pobjedu Brezovčana.

U Savskoj Ves pobjeda Bratstva nad Murom 2:0 s oba gola u prvom poluvremenu.

Vučetinec je poražen od Budućnosti (M) 1:4. Miklavčani su sve riješili u prvom poluvremenu koje su dobili 0:3.

Vrlo promjenjive igre Vučetinca i domaći poraz od Budućnosti (M)

2. ŽNL – skupina B: subota Hajduk (B) – Plavi (Pek.) 2:1, Bratstvo (SV) – Mura 2:0, Vučetinec – Budućnost (M) 1:4, nedjelja u 15:00 sati Omladinac (M) – Pobjeda, Zasadbreg 77 – Sloboda (S), Mali Mihaljevec – Donji Koncovčak, Sloboda (M) – Venera PMP, Strahoninec – Sokol. Hajduk (Š) je slobodan.

3. ŽNL: Gol Mladosti (S) za sva tri gostujuća boda

U Gornjem Kraljevcu poraz Napretka od Mladosti (S) 0:1 golom u drugom poluvremenu.

3. ŽNL: subota Napredak – Mladost (S) 0:1, nedjelja u 15:00 sati Dinamo (Ž) – Dubrava, Jedinstvo (NSnD) – Graničar (N), Parag – Drava (K) Kuršancu, Otok – Torpedo.