Međimurje i Polet dobili 7 komada, Napredak zabio 22

2. HNL: Pomorac – Međimurje 7:1, 3. HNL sjever: Nedelišće – Koprivnica 1:1, Podravac – Graničar Kotoriba 4:2, Slatina – Polet 7:0, 1. MNL: Omladinac Novo Selo Rok – BSK 1:3, 2. MNL zapad :Rudar– Zasadbreg 6:0, Venera – Trnovec 3:0, 3. MNL istok: Napredak – Roma 22:2.

2. HNL: Međimurje primilo sedam golova

Pomorac je kod kuće bio bolji od Međimurja 7:1. Već na samom početku domaćini su poveli 2:0. Habuš je ozlijedio jagodičnu kost, dok se spremala zamjena konfuzija u obrani Čakovca dovela je do 2:0 za Pomorac. Treći gol pada nakon kornera, a do kraja prvog dijela već je 4:0 i gotov susret. Pomorac podiže u drugom dijelu na 5:0, Garba smanjuje na 5:1. Još dva gola pri kraju susreta daje Pomorac za velikih 7:1.

3. HNL sjever Nedelišće u derbiju bez pobjede

Nedelišće je ugostilo Koprivnicu u susretu koji je završio bez pobjednika 1:1. U prvom dijelu bez golova, s time da je Nedelišće uz ostalo promašilo i veliku prigodu koja je u video isječku.

U drugom dijelu povela je Koprivnica golom Jambrušića, a strijelac za Nedelišće bio je Jagec iz kaznenog udarca.

Polet je teško stradao kod Slatine 7:0. Poluvrijeme je bilo 2:0 za domaćine. U Virju je Podravac pobijedio Graničar iz Kotoribe 4:2.

Perko (NK Nedelišće) u akciji

Prvi dio završava 2:0. Podravac podiže na 3:0, Graničar smanjuje na 3:1. Podravac daje još jedan gol i Graničar još jedan za konačnih 4:2. Strijelci za Kotoripčane bili su Čižmešija i Kos.

1. MNL: BSK neumoljiv u Novom Selu Rok

Omladinac i dalje nema ni jedan bod. Danas ih je u Novom Selu rok pobijedio BSK 2:3.

2. MNL zapad: Rudar i Venera slavili

Rudar i dalje ne zna za poraz. U ovom kolu lako su se obračunali s fenjerašem Zasadbregom 6:0 zabivši im u svakom dijelu tri gola. Venera je pobijedila Trnovec 3:0. Nakon prvog dijela bilo je 2:0.

Rudar zabio Zasadbregu šest golova (Foto: Facebook)

3. MNL istok: Napredak zabio Romi 22 gola

U Gornjem Kraljevcu Napredak je pobijedio Romu iz Kotoribe 22:2. Prvo poluvrijeme završilo je 16:0.