KUP

OSMINA FINALA Zasadbreg izbacio Dinamo (D), u ostalim susretima favoriti prošli dalje

Zasadbreg je kod kuće slavio, u ostalim susretima očekivani rezultati.

U Savskoj Vesi poraz Bratstva od Poleta (SMnM) 0:4. Poluvrijeme je bilo bez golova, a gosti su poveli odmah na početku drugog dijela golom Ferlina. U nastavku još golove postižu Medved i Hozjan te još jednom Ferlin.

Polet je sve golove postigao u Savskoj Vesi u drugom dijelu

U Brezju je Hajduk poražen od Međimurja 0:3. Držali su se Brezovčani dobrih sat vremena, ali su na kraju ipak primili tri gola.

Brezovčani su se hrabro držali protiv Međimurja

Zasadbreg je napravio iznenađenje pobijedivši Dinamo (D) 3:1. Poluvrijeme je bilo 1:1.

Nedelišće je bilo bolje od Hodošana 2:0. Poluvrijeme je bilo bez golova, a u nastavku slavlje domaćina golovima Capana i Dežđeka.

U Kotoribi pobjeda Graničara nad Hajdukom (Š) 4:0. Poluvrijeme je bilo 3:0. Domaćini su posebno pohvalili korektne goste.