Ribičima Smuđa iz Goričana 28. Kup Kotoribe u ribolovu

ŠRD Som iz  Kotoribe u subotu, 10. rujna bio je organizator tradicionalnog  28. Kupa Kotoribe u športskom ribolovu. Na natjecanju koje je održano na vodi Šodergraba kod ribičkog doma sudjelovalo je 12 ekipa iz Goričana, Kotoribe, Preloga, Svete Marije i Donjeg Vidovca te mađarskih naselja Mlinarci, Murakerestur i Serdehelj.

Pobjednici kupa postali su članovi Smuđa iz Goričana. Drugo mjesto osvojila je Žužička 2 iz Kotoribe, treća je bila Glavatica iz Preloga, dok su četvrto i peto mjesto osvojile ekipe Soma. Od pojedinaca u I. zoni  prvo mjesto osvojio je Ivan Čukić iz Žužičke s ulovom od 1960 grama, u II. zoni najbolji je bio Josip Mikloška iz Glavatice Prelog s ulovom od 3750 grama, dok je u III. zoni najviše ulovio Željko Dolenec iz Soma (1210 grama). Najboljima su uručeni pehari i medalje.