JUTARNJI LOTO Sedmica Sloge Čakovec, minimalna pobjeda Novakovčana

U dva prijepodnevna susreta dvije domaće pobjede.

U 4. nogometnoj ligi Sloga je u Čakovcu deklasirala Zelengaj s visokih 7:0. Već je poluvrijeme bilo 4:0. Po dva gola postignuli su Knežević i Baksa te po jedan Borko, Kosalec i Vinković.

4. nogometna liga skupina Čakovec – Varaždin: subota Nedelišće – Mladost Sveta Marija 0:2, Omladinac Novo Selo Rok – Nedeljanec 0:3, nedjelja u 10 sati Sloga Čakovec – Zelengaj 7:0, u 16 sati Međimurec – Mladost Komet, Bednja – Dinamo Palovec, Jalžabet – Dinamo Domašinec.

1. ŽNL: subota Podturen – Polet (P) 3:2, nedjelja u 16 sati Bratstvo (J) – Galeb, Graničar (K) – Dubravčan, Spartak – Trnovec, Trnava – Jedinstvo (GM), BSK – Centrometal, Sloga (Š) – Kraljevčan 38, Naprijed – Hodošan.

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 16 sati Jadran – Bratstvo (P), Drava (DM) – Borac (DH), Vidovčan – Mladost (D), Croatia – Mladost (I), ČSK – Budućnost (P), Radnički – Borac PMP, Omladinac (DS) – Draškovec-Geothermae. NŠ Međimurje-Čakovec je slobodna.

2. ŽNL – skupina B: subota Hajduk (Š) – Mura 2:1, Hajduk (B) – Venera PMP 0:1, Bratstvo (SV) – Sokol 4:0, Vučetinec – Sloboda (M) 3:4, nedjelja u 16 sati Pobjeda – Plavi (Pek.), Omladinac (M) – Donji Koncovčak, Zasadbreg 77 – Budućnost (M) u Mali Mihaljevec – Strahoninec. Sloboda (S) je slobodna.

3. ŽNL: Novakovčanima minimalna pobjeda

U tvrdoj i teškoj utakmici igranoj u Novakovcu Graničar je pobijedio Torpedo 1:0. Prvi dio završio je bez golova, a gol odluke za domaćine postignuo je Bobičanec u drugom poluvremenu.

3. ŽNL: nedjelja u 10 sati Graničar (N) – Torpedo 1:0, u 16 sati Dinamo (Ž) – Napredak, Jedinstvo (NSnD) – Parag, Dubrava – Otok i Mladost (S) – Drava (K).