430 natjecatelja na 15. međunarodnom karate turniru Međimurje Open

U subotu je u Čakovcu održan tradicionalni 15. međunarodni karate turnir Međimurje Open u organizaciji Karate kluba Globus Čakovec. Nastupilo je 430 natjecatelja iz 62 kluba i reprezentacije Mađarske, Slovenije, Srbije i Hrvatske.

Na turniru su nastupili članovi Karate kluba Globus Čakovec i osvojili 16 medalja (3 zlatne , 6 srebrnih i 7 brončanih) i time 6. mjesto u ukupnom poretku od 62 kluba i 3. mjesto u poretku klubova iz Hrvatske: 1. mjesta i zlatne medalje osvojili su:  Matko Legen – ml. učenici kate, Ema Gunc – ml. učenice kate i kata team Globus (ml. učenici) – Matko Legen, Josip Slukić i Kristian Topličanec. 2. mjesta i srebrne medalje osvojili su: Zara Hribar Gašparović – ml. učenice kate, Josip Slukić – ml. učenici kate, Ivan Skok – učenici kate, Luka Gunc – ml. kadeti kate, Sara Rajher – učenice borbe +40kg, Zoja Vizinger – ml.kadetkinje borbe -45kg. 3. mjesta i brončane medalje osvojili su: Kristian Topličanec – ml. učenici kate, Karlo Murk – ml. učenici kate, Lovro Posavec – učenici kate open, Dominik Juračić – učenici kate (9-5 kyu), Marcel Krnjak – učenici kate (9-5 kyu), Lucija Ružaj – ml. kadetkinje borbe -50kg i trener Dejan Slukić – veterani (+35) kate.

Odlične nastupe prikazali su i ostali članovi Karate kluba globus, ali ovaj puta uz malo manje sportske sreće.

Kompletne rezultate pogledajte klikom ovdje.