DONOSIMO REZULTATE

NOGOMET Porazi međimurskih trećeligaša, ‘nula’ Dinama i Mladosti (SM) u Palovcu

Provjerite rezultate subotnjih utakmica međimurskih klubova

Novoformljena liga, 3. HNL sjever, danas je dočekala svoje otvaranje, a u prvom kolu su nastupila oba međimurska predstavnika. Nažalost, i Rudar i Polet (SMnM) su poraženi.

Rudar je u Murskom Središću ugostio Bjelovar i s konačnih 1:4 gosti kući odlaze s tri boda. Polet je išao u goste kod Mladosti iz Ždralova. Dobro su počeli i poveli pogotkom Medveda, no Sabljić poravnava do kraja poluvremena. Trupac zabija za preokret, a u 84. minuti Holi izjednačuje na 2:2. Domaći do sva tri boda dolaze pogotkom iz jedanaesterca pred sam kraj susreta preko Mlinarića.

Poraz Poleta pred sam kraj susreta

3. HNL sjever, 1. kolo: subota Rudar – Bjelovar 1:4, Mladost Ždralovi – Polet Sveti Martin na Muri 3:2

U prvom kolu 4. NL Čakovec – Varaždin odigrana su četiri susreta u subotu. Od međimurskih klubova, Dinamo (P) i Mladost Sveta Marija odigrali su bez golova. Nedelišće je na domaćem terenu bilo bolje od Dinama (D) s 3:2 unatoč tome što su im isključena dva igrača, a Mladost Komet je u Prelogu remizirala sa Zelengajem 2:2.

Bez golova u Palovcu

4. NL skupina Čakovec – Varaždin, 1. kolo: subota Dinamo Palovec – Mladost Sveta Marija 0:0, Nedelišće – Dinamo Domašinec 3:2, Mladost Komet – Zelengaj 2:2, Bednja – Dubravka-Zagorac 1:0, nedjelja u 10 sati Sloga Čakovec – Ivančica, u 17:30 sati Međimurec – Nedeljanec, Jalžabet – Omladinac NSR.

U 1. Međimurskoj ligi Hodošan je u gostima visoko porazio Podturen koji je u samom finišu prvoga dijela kod rezultata 0:0 promašio kazneni udarac. Gosti su u nastavku iskoristili pogreške domaćina i ostvarili visoku pobjedu, dva pogotka zabio je Zoran Strahija, jedan je dodao Simon Jakšić.

1. ŽNL, 2. kolo: subota Podturen – Hodošan 0:3, nedjelja u 17:30 sati Bratstvo Jurovec – Trnovec, Trnava – Naprijed, Spartak – Kraljevčan 38, Graničar (K) – Centrometal, Galeb – Jedinstvo (GM), Dubravčan – Polet (P), BSK – Sloga (Š).

2. ŽNL – skupina A, 2. kolo: nedjelja u 17:30 sati Jadran – Mladost (D), Croatia – Draškovec, Vidovčan – Borac PMP, Drava (DM) – Budućnost (P), Naprijed – NŠ Međimurje-Čakovec, Borac (DH) – Mladost (I), ČSK – Radnički, Omladinac (DS) slobodan.

Donji Koncovčak je na domaćem terenu pobjedom 1:0 došao do tri boda, a strijelac je bio Kristijan Padarić. Vučetinec je s 2:1 bio uspješniji od Zasadbrega 77.

2. ŽNL – skupina B, 3. kolo: subota Donji Koncovčak – Mura 1:0, Vučetinec – Zasadbreg 77 2:1, nedjelja u 17:30 sati Mali Mihaljevec – Hajduk (B), Sloboda (M) – Omladinac (M), Strahoninec – Hajduk (Š), Sokol – Pobjeda,Venera PMP – Sloboda (S), Budućnost (M) – Plavi, Bratstvo (SV) slobodno.

Napredak je kod kuće poražen od Drave iz Kuršanca s glatkih 0:3.

3. ŽNL, 2. kolo: subota Napredak – Drava (K) 0:3, nedjelja u 17:30 sati Dinamo (Ž) – Otok, Jedinstvo (NSD) – Mladost (S), Parag – Torpedo, Dubrava – Graničar (N).