ODBOJKA

Slavlje Kaštelanki kod Medveščaka

Težak susret odigrale su Kaštelanke u Zagrebu s OK Medveščakom, krajnji ishod i pobjeda 3:1 razveselio je navijače jer iako bez tri standardne igračice pobijedile su na teškom gostovanju.

Početak susreta donio je odlično otvaranje prvog seta vodstvo 12:7 i 19:14 Kaštelake ne ispuštaju i dobivaju prvi set 25:19. Drugi set Kaštelanke dobro otvaraju set i vode 7:5, par grešaka i domaće igračice vode 19:5. Borbenošću i dobrim servisima vraćaju se na samo poen zaostatka 22:21, na žalost tu staju i domaće igračice osvajaju set 25:22.

Treći set donio je dominaciju u cijelom setu Kaštelanki i osvajaju sigurno set 25:17. Poslije dobre igre u prva tri seta Kaštelake su nastavile i u četvrtom setu odlično serviraju bore se i zasluženo pobjeđuju 25:22. Pohvale svim Kaštelankama na odličnoj igri i zasluženoj pobjedi te navijačima na gromoglasnom navijanju

Poslije deset kola i osvojenih devetnaest  bodova Kaštelanke se nalaze na šestom mjestu 1. B nacionalne odbojkaške lige centar. Posljednji susret jesenskog dijela Kaštelanke u subotu dočekuju OK Kitro Varaždin.

OK Medveščak: Jovanović Vanja, Mikulić Vanja, Žužić Lucia, Sertić Kora, Miščević Sara, Medić Marija, Gudelj Maša, Nižetić Jana, Novak Stanko Nika, Kelković Petra, Malenka Ema, Nenistić Klara, Marić Nika, Vukov Lucija. Treneri Stokić Damir i Rimac Hrvoje.
ŽOK Kaštel: Laura Frančić, Azra Jelenić, Mirna Kamenić, Bulović Iva, Ema Frančić, Mateja Posavec, Tija Budiša, Varga Mirjam, Prprović Petra, Anja Šmitran, Željka Obadić, Dina Sabol. Trener Marko Obadić.