ODBOJKA

Odličan susret, ali i poraz Kaštela od vodećeg Neba

Kaštelanke su odigrale odličan susret u četiri seta u 1. B NOL ligi protiv vodeće ekipe lige OK Nebo. Rezultat susreta i sigurna pobjeda 3:1 za OK Nebo, ali na terenu odlična odbojka obje ekipe uz gromoglasno navijanje uvijek vjernih navijača.

Prvi set  Kaštelanke su hrabro odigrale protiv vodeće ekipe lige, ali na kraju seta uz par grešaka Kaštelanki gostujuće igračice osvajaju set 25:19.

I drugi set ponudio je odličan susret, obje ekipe do samog kraja seta igrale su odlično. Mala dekoncentracija Kaštelanki na kraju seta i set osvajaju gostujuće igračice 25:22.

Treći set  gostujuće igračice odličnom igrom  otvaraju set i vode cijeli set, Kaštelanke  na kraju uz gromoglasno navijanje  potpuno preokreću set i pobjeđuju 25:23.

Otvaranje četvrtog seta pripalo je Kaštelankama i vodstvo 15:9 nisu uspjele održati. Do kraja gostujuće igračice bolje igraju i pobjeđuju 25:19 i ukupno 3:1 za OK Nebo.

Pohvale navijačima ŽOK Kaštel na odličnom navijanju, a igračicama na borbenosti koju su pokazale cijeli susret. Poslije šest kola i osvojenih pet bodova Kaštelanke se nalaze na devetom mjestu s 5 bodova. Sljedeći tjedan Kaštelanke u četvrtak gostuju u zaostalom susretu u Sisku kod OK Sisak, a u nedjelju putuju u Vrbovec kod OK Vrbovec.

ŽOK Kaštel: Željka Obadić, Herman Ljerka, Bulović Iva, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Mateja Posavec, Tija Budiša,Varga Mirjam, Knezić Matea, Prprović Petra. Trener Marko Obadić.

OK Nebo: Petra Galić, Jakolić Petra, Dramac Ivana, Zajec Ena, Barun Lana, Borovec Lea, Vlačić Tisa, Štimac Maša, Bošković Paula, Petra Horvat, Bjelivuk Marija, Zagorec Ana, Dramac Sandra. Trener Dragičević Mato.