noćna utakmica

VIDEO I FOTO Dinamo Palovec pod svjetlima reflektora bolji od Jedinstva (GM)

Utakmica je odigrana u zaista lijepoj atmosferi, a Dinamo je bio uvjerljiv

Za razliku od ostalih nogometnih utakmica međimurskih liga koje se igraju ovaj vikend u 13:30 sati, Dinamo Palovec i Jedinstvo Gornji Mihaljevec igrali su u 16 sati. Utakmica je počela pod dnevnim svjetlom, a kasnije su upaljeni reflektori i utakmica je odigrana u zaista lijepoj atmosferi.

Lider prvenstva je u Palovcu u utakmici 13. kola dočekao 14. momčad lige, Jedinstvo (GM). Dinamo je u vodstvo došao u 28. minuti pogotkom Krunoslava Gajnika i s tim rezultatom se i otišlo na odmor. U drugom poluvremenu, u 70. minuti je na 2:0 povisio Ladislav Jr. Nađ, a konačnih 3:0 postavio je Karlo Baksa pogotkom iz jedanaesterca koji možete vidjeti u nastavku.

– Potpuno zaslužena pobjeda domaćina koji je tokom cijele utakmice bio bolja momčad – napisao je delegat Božidar Kolarić u službenom zapisniku utakmice. Dinamo u idućem kolu gostuje u Jurovcu kod Bratstva, dok Jedinstvo na domaćem terenu dočekuje Mladost iz Svete Marije.

U nastavku donosimo nekoliko fotografija s utakmice koje nam je poslala čitateljica Anja Bence.