BADMITNON

U Čakovcu održan turnir za seniore

U subotu u dvorani II. OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK Međimurje Čakovec održan je 3. Savezni turnir za seniore Hrvatskog kupa 2018.

Na turniru seniora nastupilo je 29 igrača i igračica iz pet klubova  Hrvatske, a među njima i seniorska ekipa pod vodstvom trenerice Emilije Talan i trenera Tomislava Grubića. Voditelj natjecanja bio je Filip Mikolaj.

U konkurenciji  seniora  pobjedu je ostvario Filip Jagar (VG) pobijedivši u finalu našeg Luku Grubića (MČ ) 2:0. Poredak ostalih  naših: 4. Luka Vlahek, 6. Matija Hranilović, 8. Filip Bel i 10. Borna Vadlja.

U konkurenciji seniorki  pobjedu je ostvarila Inga Sadaić (MZ) pobijedivši u finalu našu Emiliju Talan (MČ) 2:0. Poredak ostalih naših: 4. Ela Trstenjak, 7. Laura Horvat i 8. Karmela Vadlja.

U konkurenciji muških parova pobjedu je ostvario najbolji hrvatski par Zvonimir Đurkinjak/ Zvonimir Hoebling ( MZ ) pobjedivši u finalu naš par Luka Vlahek / Matija Hranilović 2:0. Drugi naš par  Luka Grubić / Borna Vadlja osvojili su 4. mjesto.

U konkurenciji ženskih parova pobjedu je ostvario par Lucija Trgovac  / Dora Dragčević (MZ). Treće mjesto i brončanu medalju osvojile su naš par Emilija Talan i Ela Trstenjak. Drugi naš par  par Laura Horvat / Karmela Vadlja osvojile su 5. mjesto.

Klub zahvaljuje sponzorima i pokroviteljima  na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira: generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić  zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, MCS Strahoninec, Perutnina Ptuj Pipo Čakovec, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, Eko Međimurje Šenkovec i Bioinstitut Čakovec,  srebrni sponzori: PPM Čakovec, GO Studio P Nedelišće i Senko Štefanec  te brončani sponzori:  Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri  Balog Strahoninec, Sitotisak Pomor Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec. Pokrovitelji: Grad Čakovec,  II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ .

DOBAR NASTUP VETERANA: ZLATNI PAR +45 DANIJEL ZADRAVEC I FILIP VADLJA

U subotu u dvorani Sutinska vrela u Zagrebu u organizaciji BK Medvedgrad 1998 održan je 3. Savezni turnir za veterane Hrvatskog kupa 2018. Na turniru je nastupilo 33 veterana iz 9 klubova, a među njima i naša veteranska ekipa.

U konkurenciji veterana +35  naš Nikola Šoštarić osvojio je 5. mjesto. U konkurenciji muških parova veterana +35 naš par Danijel Zadravec / Nikola Šoštarić osvojio je brončanu medalju. U konkurenciji parova veteranki +35 naša Bisera Zadravec sa Zagrepčankom Majom Žubrinić osvojila je 4. mjesto, a naše Jasmina Lučić i Ana Marija Horvat 5. mjesto.

U konkurenciji mješovitih parova +35 naš par Danijel Zadravec / Bisera Zadravec (MČ) osvojili su brončanu medalju pobijedivši drugi naš par Nikola Šoštarić / Ana Marija Horvat 2:0. Treći naš miks Rajko Bel / Jasmina Lučić osvojio je 6. mjesto. U konkurenciji veterana +45 naš Filip Vadlja osvojio je 6. mjesto.

U konkurenciji muških parova veterana +45 prvo mjesto i zlato osvojio je naš par Danijel Zadravec / Filip Vadlja. U konkurenciji veterana  +55 naš Rajko Bel osvojio je 4. mjesto.