KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA

Pušćine pobijedilo Slogu Čakovec

U međimurskom susretu 4. NL Čakovec - Varaždin Pušćine je pobijedilo Slogu Čakovec 4:2.

U susretu 4. NL Čakovec – Varaždin Pušćine je pobijedilo Slogu Čakovec 4:2. Poluvrijeme je bilo 2:1. Domaćin je imao prednost 3:1 pa se slogaši vraćaju na 3:2. Pušćine još jednim golom potvrđuje pobjedu 4:2.

4. NL Čakovec – Varaždin: subota Omladinac (NSR) – Dinamo (D) 4:2, Rudar – Nedelišće 1:1, Varteks – Polet (SMnM) 4:0, Mladost Komet – Dubravka Zagorac 2:1, Bednja – Međimurec 2:1. Nedjelja Pušćine – Sloga (Č), Novi Marof – Podravina, Nedeljanec – Jalžabet.

1. ŽNL: Kotoripčanima domaći bodovima, Pribislavčanima gostujući

U tri nedjeljna susreta jedna domaća pobjeda, jedna gostujuća pobjeda i jedan neriješeni ishod. U Kotoribi je Graničar bio bolji od Trnave 4:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

U Gornjem Mihaljevcu poraz Jedinstva od Poleta (P) 1:2. Poluvrijeme je bilo 0:1. U nastavku domaćin izjednačuje na 1:1. U posljednjim trenucima susreti gosti postižu gol iz slobodnog udarca za 1:2.

U Jurovcu su Bratstvo i BSK odigrali bez pobjednika 2:2. I na poluvremenu je bilo neriješeno 1:1.

1. ŽNL: subota Centrometal – Kraljevčan 38 5:1, Sloboda (S) – Sloga (Š) 2:2, Podturen – Spartak 1:0, Hodošan – Galeb 3:2, Dinamo (P) – Mladost (SM) 3:0. Nedjelja Jedinstvo (GM) – Polet (P) 1:2, Bratstvo (J) – BSK 2:2, Graničar (K) – Trnava 4:1.

2. ŽNL skupina A: Osmica Dubravčana, samo jedna domaća pobjeda

Nisu se domaćini baš nešto proslavili u ovom kolu. Jedinu domaću pobjedu ostvario je Borac (T) koji je pobijedio Budućnost (P) 5:2.

Tri susreta završila su miroljubivo. Mladost (I) i Drava (K) odigrali su 2:2 kao i Omladinac (DS) protiv Jadrana 2:2. Croatia i Vidovčan odigrali su bez golova 0:0.
Gosti su došli do četiri pobjede. Mladost (D) je poražena od Dubravčana 1:8. Borac (DH) je poražen od ČSK-a 1:3, a Drava (DM) minimalno od Draškovca 0:1. Radnički je izgubio od Naprijeda 1:4.
2. ŽNL skupina A: nedjelja Mladost (I) – Drava (K) 2:2, Mladost (D) – Dubravčan 1:8, Borac (DH) – ČSK 1:3, Croatia – Vidovčan 0:0, Borac PMP – Budućnost (P) 5:2, Drava (DM) – Draškovec-Geothermae 0:1, Radnički – Naprijed 1:4, Omladinac (DS) – Jadran 2:2.

2. ŽNL skupina B: Pet gostujućih pobjeda

Pet nedjeljnih utakmica i svih pet gostujućih pobjeda što se vrlo rijetko događa. U Mačkovcu je Omladinac poražen od Hajduka (B) 0:3. U derbiju poraz Strahoninca od lidera Trnovca 0:3.

Mura je vodila na poluvremenu protiv Budućnosti (M) 1:0 pa je na kraju izgubila 1:3. Sloboda (M) je poražena od Malog Mihaljevca 1:2 kao i Jedinstvo (NSnD) od Venere 1:2.

2. ŽNL skupina B: subota Sokol – Pobjeda 0:0, Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.) 2:1, Donji Koncovčak – Hajduk (Š) 2:0. Nedjelja Omladinac (M) – Hajduk (B) 0:3, Strahoninec – Trnovec 0:3, Mura – Budućnost (M) 1:3, Sloboda (M) – Mali Mihaljevec 1:2, Jedinstvo (NSD) – Venera PMP 0:1.

3. ŽNL: Zasadbreg siguran u Žiškovcu

Zasadbreg je slavio u gostima kod Dinama u Žiškovcu 3:0 pa su i dalje ekipa bez primljenog gola. Dubrava i Vučetinec završili su bez pobjednika 1:1.

U Preseki je Bratstvo bilo bolje od Paraga 4:3. Otok i Mladost (S) odigrali su 3:3.

3. ŽNL: subota Međimurje-Čakovec – Napredak 10:0. Nedjelja Graničar (N) – Torpedo 5:3, Dinamo (Ž) – Zasadbreg 77 03, Dubrava  – Vučetinec 1:1, Parag – Bratstvo (P) 3:4 /u Preseki/, Otok – Mladost (S) 3:3. Zebanec 1986 je slobodan.