MEĐIMURJE slavilo u Čepinu, domaće pobjede u četvrtoj ligi

U pretposljednjem 29. kolu 3. HNL istok Međimurje je slavilo u gostima u Čepinu 2:0. U prvom poluvremenu strijelac je bio Škvorc. Čakovčani su još dva puta pogađali okvir gola, nisu iskoristili kazneni udarac, no pobjeda je potvrđena golom Tkalčića u drugom poluvremenu.

U posljednjem 30. kolu u nedjelju u 18:00 sati Međimurje na stadionu Mladosti u Čakovcu ugošćuje Đakovo Croatiju.

3. HNL istok: Čepin – Međimurje 0:2.

4. HNL: Domaće pobjede favorita

U 4. HNL Polet je u Svetom Martinu na Muri u međimurskom derbiju bio bolji od Mladost Komet Preloga 4:1. Poluvrijeme je bilo 2:0 golovima Ferlina u 12. minuti i Čurina u 35. minuti. Gosti su smanjili golom Bukala u 55. minuti na 2:1. U 75. minuti autogol Radikovića za prednost domaćina 3:1 i na kraju u samoj završnici gol Barata za pobjedu domaćina 4:1.

Poletu je pripao međimurski derbi

U Domašincu je Dinamo bio bolji od Slobode (S) 4:1. Gosti su poveli u 12. minuti golom Kukovca u 12. minuti iz kaznenog udarca, a Dinamo izjednačuje golom Krznara u 30. minuti. Golom Igreca u 42. minti domaćin ima prednost 2:1 na poluvremenu. U nastavku golovima Krznara u 61. minuti i Hlišća u 87. minuti pobjeda domaćina 4:1.

Dinamo Domašinec je pobjedom uveličao proslavu pet desetljeća djelovanja kluba

Nedelišće je slavilo protiv Plitvice Gojanec 4:2. Poluvrijeme je bilo 3:1 golovima za domaćine Međumurca, Pompera i Vizingera. U drugom dijelu gol Slunjskog je bio u 54. minuti iz kaznenog udarca.

Nedeljanec je bio bolji od Rudara 2:1. Domaćin je poveo, Rudar je uspio poravnati golom Vurija u 45. minuti, no domaćin drugim golom u 78. minuti na kraju slavi.

4. HNL: srijeda Pušćine – Međimurec 2:2, četvrtak Sloga (Č) – Bednja 1:5, Polet (SMnM) – Mladost Komet 4:1, Dinamo (D) – Sloboda (S) 4:1, Nedelišće – Plitvica (G) 4:2, Nedeljanec – Rudar 2:1, Jalžabet – Podravina 2:0, Novi Marof – Zelengaj 3:2.

1. ŽNL: Dva remija

Odigran je jedan susret iz 18. kola i jedna susret 29. kola. U zaostalom susretu Sloga je u Štrigovi odigrala sa Spartakom 2:2. Kako nam je rekao domaći predstavnik gosti su poveli iz jednog od rijetkih udaraca na gol, domaćin poravnao na 1:1. U drugom dijelu gosti iz kontre opet vode 1:2, domaćin unatoč inicijativi nikako da postigne gol, ali ipak u samoj završnici postiže gol vrijedan jednog boda za konačnih 2:2.

U susretu 29. kola u golijadi u Goričanu Trnava i Centrometal su završili 4:4. Poluvrijeme je bilo 2:1.

1. ŽNL: 18. kolo Sloga (Š) – Spartak 2:2, 29. kolo Trnava – Centrometal 4:4.

2. ŽNL skupina A: Dvije domaće pobjede

U Miklavcu je Budućnost bila bolja od Vidovčana 5:0 s dva gola u prvom dijelu i još tri u nastavku. Kod domaćina hat – trick Krunoslava Majerića te po jedan gol Andrije Antolovića i Petra Hrnčića. Kako nam je javio domaći predstavnik po velikoj sparini domaća ekipa kvalitetnija i zasluženo pobijedila.

Domaća petarda Miklavčana

ČSK je bio bolji od Borca iz Turčišća 3:2. Poluvrijeme je bilo 2:0.

2. ŽNL skupina A: 18. kolo Budućnost (M) – Vidovčan 5:0, 28. kolo ČSK – Borac (T) 3:2.

2. ŽNL skupina B: Domaćini bez milosti

U pet susreta zaostalog 18. kola pet domaćih pobjeda. Zasadbreg je kasnim golom iz kaznenog udarca pobjedio Bratstvo iz Savske Vesi 1:0.

Mura je bila sigurna protiv Omladinca (M) 5:1. Sve je riješeno prvo poluvrijeme koje je završilo 4:0.

Donji Koncovčak je bio bolji od Trnovca 2:1. Prvo poluvrijeme je bilo 2:0.

Lider Bratstvo iz Jurovca je bilo sigurno protiv Šenkovca slavivši 3:0.

Mali Mihaljevec je kod kuće pobijedio Slobodu Mihovljan 5:3. Poluvrijeme je bilo 4:1.

Uoči posljednja dva kola lider je Bratstvo (J) s a 60 bodova, Mura ima 58. Na dnu pretposljednji Šenkovec ima 25 bodova, a Zasadberg 24.

2. ŽNL skupina B: 18. kolo Zasadbreg 77 – Bratstvo (SV) 1:0, Mura – Omladinac (M) 5:1, Donji Koncovčak – Trnovec 2:1, Bratstvo (J) – Šenkovec 3:0, Mali Mihaljevec – Sloboda (M) 5:3.

3. ŽNL: Torpedo torpedirao Bratstvo iz Preseke

U jedinom trećeligaškom susretu igranom u Križovcu Torpedo se lako obračunao s Bratstvom iz Preseke pobijedivši ga s visokih 7:1.

3. ŽNL: 19. kolo Torpedo – Bratstvo (P) 7:1.

NOGOMETNI VIKEND

3. HNL istok: nedjelja u 18:00 sati na stadionu Mladosti u Čakovcu utakmicu posljednjeg 30. kola igraju Međimurje – Đakovo Croatia.

4. HNL: nedjelja u 17:30 sati Sloga (Č) – Polet (SMnM), Rudar – Dinamo (D), Sloboda (S) – Nedelšće, Međimurec – Jalžabet, Plitivca (G) – Pušćine, Podravina – Mladost Komet, Zelengaj – Nedeljanec, Bednja – Novi Marof.

1. ŽNL: četvrtak Trnava – Centrometal, subota u 17:30 sati Hodošan – Dinamo (P), nedjelja Sokol – Graničar (K), Polet (P) – Omladinac (NSR), Galeb – BSK, Sloga (Š) – Jedinstvo (GM), Podturen – Mladost (SM), Spartak – Naprijed.

2. ŽNL skupina A: četvrtak ČSK – Borac (T), subota u 17:30 sati Kraljevčan 38 – Drava (K), nedjelja Budućnost (M) – Croatia, Jedinstvo (NSD) – Dubravčan, Radnički – Omladinac (DS), Budućnost (P) – Mladost (I), Jadran – Vidovčan. Mladost (D) je slobodna.

2. ŽNL skupina B: nedjelja u 17:30 sati Strahoninec – Zasadbreg 77, Mura – Pobjeda, Donji Koncovčak – Bratstvo (SV), Bratstvo (J) – Venera PMP, Hajduk (Š) – Plavi (Pek.), Mali Mihaljevec – Omladinac (M), Sloboda (M) – Trnovec, Hajduk (B) – Šenkovec.

3. ŽNL: subota u 17:30 sati Vučetinec – Draškovec-Geothermae, Napredak – Bratstvo (P), Međimurje-Čakovec – Mladost (S), nedjelja Parag – Otok, Drava (DM) – Dinamo (Ž), Torpedo – Borac (DH).