SLOGAŠI primili u Čakovcu pet golova od Bednje

Nogometni četvrtak su u Čakovcu u 4. HNL otvorili Sloga i Bednja. Gosti su slavili 1:5, a poluvrijeme je bilo 1:2. Jedini gol za Slogu postignuo je Fučko u 6. minuti.

Domaći trener Tihomir Blažeka nam je rekao: ‘U važnoj utakmici za nas po teškom vremenu držali smo priključak s favoriziranim gostima prvo poluvrijeme. U drugom dijelu imali smo dvije prigode za poravnanje koje nismo iskoristili pa gosti daju gol za 1:3. Taj rezultat je bilo teško stizati, a Bednja je postigla još dva gola i rutinirano privela utakmicu kraju.’

Tijekom popodneva imamo susrete četvrte lige, redovno kolo 3. HNL istok, zaostale susrete prve, dviju drugih i treće lige te dva redovna prvenstvena susreta u prvoj i drugoj ligi.

4. HNL: srijeda Pušćine – Međimurec 2:2, četvrtak u 10:00 sati Sloga (Č) – Bednja 1:5 te od 17:30 sati Polet (SMnM) – Mladost Komet, Dinamo (D) – Sloboda (S), Nedelišće – Plitvica (G), Nedeljanec – Rudar, Jalžabet – Podravina i Novi Marof – Zelengaj.

U 3. HNL istok Međimurje u četvrtak u 17:30 sati u pretposljednjem 29. kolu gostuje kod Čepina.

Zaostala utakmica 1. ŽNL 18. kola Sloga (Š) – Spartak igra se danas u četvrtak s početkom u 17:30 sati. Utakmica 29. kola Trnava – Centrometal igra se danas u 17 sati.

Zaostala utakmica 2. ŽNL skupina A 18. kola Budućnost (M) – Vidovčan igra se danas u četvrtak s početkom u 17:30 sati. Utakmica 28. kola ČSK – Borac (T) igra se danas u 17:30 sati.

Zaostale utakmice 18. kola 2. ŽNL skupina B Zasadbreg 77 – Bratstvo (SV), Mura – Omladinac (M), Donji Koncovčak – Trnovec, Bratstvo (J) – Šenkovec i Mali Mihaljevec – Sloboda (M) igraju se u četvrtak s početkom u 17:30 sati.

Zaostala utakmica 3. ŽNL 19. kola Torpedo – Bratstvo (P) igra se u četvrtak s početkom u 17:30 sati.