RUKOMETAŠIMA Preloga derbi protiv Ivančice

U 22. kolu 2. Hrvatske rukometne lige – Sjever rukometaši Preloga u derbiju kola pobijedili su dosadašnjeg lidera Ivančicu 33:29. S nova dva boda Prelog je preskočio Ivančicu na tablici i sada je prvi s 35 bodova, druga Ivančica ima 34, ali još očekujemo nedjeljni derbi ZG Dubrave koja ima 33 boda i Čakovca koji ima 32 boda.

Prelog je dobro krenuo u susret i poveo 4:1, gosti se vraćaju na 4:4. To je bilo jedino izjednačenje tijekom susreta. Prelog je poveo 7:4 i do kraja susreta prednost domaćina je uglavnom iznosila tri ili više gola. Poluvrijeme je završilo 14:11.

U drugom dijelu Prelog udvostručuje prednost i vodi 19:13. Gosti se približavaju na 22:19 pa Prelog opet podiže prednost kod 25:20. Do kraja susreta prednost domaćina varira od tri do pet golova i na kraju slavlje 33:29.

Kod Preloga najefikasniji je bio Mario Belić s 9 golova, Denis Bodović 8, Igor Krajner i Alen Novosel 6 te po 2 dva gola Karla Zadravca i Patrika Bogovića.

Nedelišće na žalost nije uspjelo upisati domaće bodove, poraženo je od Ludbrega 25:31.

U 3. HRL sjever rukometašice Preloga su u gostima pobijedile Veliko Trojstvo 27:17. Poluvrijeme je bilo 12:11 za našu ekipu.