MEĐIMURJE slavilo kod Marsonije, tri pobjede i poraz u 4. HNL

U 3. HNL istok Međimurje je gostovalo u Slavonskom Brodu kod Marsonije. Čakovčani su dobili prvo poluvrijeme 1:0 golom Patafte. Domaćin je u nastavku poravnao, a golom Sabola Čakovčani su došli do sva tri boda. Pri kraju prvog dijela kod domaćina je pocrvenio Jelčić, a pri kraju susreta kod Međimurja Ptiček.

Pobjeda Međimurja u Slavonskome Brodu

3. HNL istok: Marsonia – Međimurje 1:2.

4. HNL: Svi uspješni osim Rudara

Mladost Komet je pobijedila Zelengaj 1:0 golom Davora Balenta iz kaznenog udarca u 70. minuti.

Gol za tri boda Mladost Kometa

Nedelišće je gubilo od Novog Marofa 0:1, ali je na kraju slavilo preokretom 2:1. Goste je u vodstvo doveo Sakač u 35. minuti. Na početku drugog dijela gol Međumurca u 48. minuti za 1:1. U 79. minuti Brlenić realizira kazneni udarac za domaću pobjedu.

Nedelišće je gubilo pa pobijedilo

U Gojancu pobjeda Poleta nad Plitvicom 3:1. Prvi dio bez golova, u nastavku su poletovci poveli 3:0 golovima Mlinarića u 48. minuti, Medveda u 58. minuti i Goričanca u 68. minuti, a domaćin je uspio tek smanjiti.

Tri gola za tri boda Poleta (SMnM)

Podravina je pobijedila Rudara 3:1. Prvi dio završio je 1:0. Rudar se vraća na 1:1 golom Čalope u 56. minuti, no još dva gola domaćina za tri domaća boda.

4. HNL skupina Čakovec – Varaždin: Podravina – Rudar 3:1, Mladost Komet – Zelengaj 1:0, Nedelišće – Novi Marof 2:1, Plitvica – Polet (SMnM) 1:3. Nedjelja u 16:30 sati Međimurec – Sloboda (S), Pušćine – Sloga (Č) i Dinamo (D) – Nedeljanec.

1. ŽNL: Omladinac (NSR) slavio u Macincu

Centrometal je poražen kod kuće od Omladinca iz Novog Sela Rok 0:3 s dva gola u prvom poluvremenu i jednim u drugom.

1. ŽNL: subota Centrometal – Omladinac (NSR) 0:3, nedjelja u 16:30 sati Sloga (Š) – Dinamo (P), Trnava – Galeb, Podturen – Polet (P), Spartak – Sokol, Naprijed – Hodošan, Mladost (SM) – Graničar (K), Jedinstvo (GM) – BSK.

2. ŽNL skupina A: Teška pobjeda Kraljevčana

Kraljevčan 38 je kod kuće preokretom pobijedio Radničkog 2:1. Gosti su poveli, a do kraja prvog dijela domaćin golovima Cveka i Hađikana preokreće rezultat. U drugom dijelu bez golova i bodovi ostaju u Donjem Kraljevcu.

Kraljevčan nije odigrao najbolje, ali je pobijedio

2. ŽNL skupina A: subota Kraljevčan 38 – Radnički 2:1, nedjelja u 16:30 sati Jadran – Croatia, ČSK – Jedinstvo (NSD), Borac PMP – Budućnost (M), Drava (K) – Dubravčan, Mladost (D) – Omladinac (DS), Vidovčan – Mladost (I). Budućnost (P) je slobodna.

2. ŽNL skupina B: Šenkovec petardom ispratio Strahoninec

U Štrukovcu su Hajduk i Zasadbreg odigrali bez golova 0:0. Na upit domaćem predstavniku kako to da je bilo bez golova uslijediolo je protupitanje: ‘A tko će zabiti gol?’

Šenkovec je priredio iznenađenje i kod kuće je u pravoj golijadi pobijedio Strahoninec 5:3.

2. ŽNL skupina B: subota Hajduk (Š) – Zasadbreg 77 0:0, Šenkovec – Strahoninec 5:3, nedjelja u 16:30 sati Mali Mihaljevec – Bratstvo (J), Sloboda (M) – Donji Koncovčak, Hajduk (B) – Mura, Trnovec – Pobjeda, Omladinac (M) – Bratstvo (SV), Plavi (Pek.) – Venera PMP.

3. ŽNL: Prva pobjeda Paraga

U Preseki poraz Bratstva od Paraga 3:4 što je gostima prva prvenstvena pobjeda. Domaći predstavnik nam se požalio na svima poznati problem s manjkom igrača, ekipi su priključili mlade nogometaše i sve to dovodi do slabijih rezultata.

Međimurje – Čakovec je pobijedio Otok 6:0 s dva gola u prvom dijelu i četiri u nastavku.

3. ŽNL: subota Bratstvo (P) – Parag 3:4, Međimurje-Čakovec – Otok 6:0, nedjelja u 16:30 sati Torpedo – Napredak, Borac (DH) – Drava (DM), Mladost (S) – Vučetinec, Dinamo (Ž) – Draškovec-Geothermae.