ZRINSKI poražen kod Podravke

U 1. HRL rukometašice Podravke pobijedile su Zrinski 37:25. Koprivničanke su od početka susreta opravdale ulogu favoritkinja i susret otvaraju rezultatom 5:2. Čakovčanke drže priključak pa je u 15. minuti 12:8, a u 20. minuti 15:12. Do kraja poluvremena domaćin odlazi na 21:14.

U nastavku susreta zrinskice padaju na okruglih deset golova razlike u 42. minut kod rezultata 29:19. Do kraja susreta prednost Podravke raste do konačne pobjede 37:25.

U redovima Čakovčanki Ana – Maria Gavrić postignula je 6 golova, Grubišić i Car 5, Vukojević 4, Šestak 2 i po 1 gol za Papac, Pajić i Resman.

Nakon susreta trener Zrinskog Goran Mrđen je izjavio: ‘Očekivana pobjeda domaćina. Malo previše promašenih šuteva i tehničkih pogrešaka s naše strane, ali to je uvelike i zasluga protivnikove dobre obrane.’