KATARINA ZRINSKI osvojila gostujući bod

U Slavonskom Brodu protiv ŽNK Viktorije igračice ŽNK Katarine Zrinski prikazale su kvalitetnu igru, taktički vrlo zrelu, borbenu i motiviranu s puno trke. Dva puta su vodile. Povele su zgoditkom kapetanice Ive Kušteljega u 1. minuti, domaćini izjednačuju u 26. minuti te prvo poluvrijeme završava neriješeno 1:1.

Drugo poluvrijeme zgoditkom Sare Klarić iz slobodnjaka u 73. minuti Katarina vodi, ali na žalost nisu uspjele sačuvati vodstvo, a najveći razlog je izrazito loš teren, blatnjav i težak za igru zbog kojeg su i napravile pogreške koje su koštale golova. Domaće igračice izjednačuju u 78.minuti i utakmica na kraju završava 2:2 te se igračice Katarine Zrinski zadovoljne vraćaju s vrlo teškog gostovanja.

ŽNK Katarina Zrinski: Samardžija, Kušteljega, Brežni, Tkalec, Cicijelj, Đula, Vurušić, Bakač, Kelemen, Zadravec, Klarić.