KAŠTEL slavio u gostima kod Dinama II

U dvorani OŠ Trnsko odigrana je utakmica 2. kola 2. A odbojkaške lige centar, poredak od 1. do 6. između OK Dinamo II i ŽOK Kaštel Pribislavec u kojoj su gošće slavile 1:3. Cijeli susret protekao u grčevitoj borbi za svaki poen, jedino u prvom setu od početka Kaštelanke vode s 12:4 i 19:11 te osvajaju set bez većih problema 25:14.

Drugi set počeo je s puno grešaka Kaštelanki i poslije vodstva domaćih igračica 3:8, 11:22 Kaštelanke se nisu mogle vratiti te su izgubile set 15:25.

Treći set Kaštelanke kreću od početka seta sigurnije te početno vodstvo 4:0 i 17:11 uz par grešaka na servisu i loš napad dozvoljavaju domaćim igračicama da se vrate u set i smanjuju na 21:19. Iako su zaprijetile domaće igračice nisu uspjele preokrenuti i Kaštelanke osvajaju set 25:20.

Četvrti set Kaštelanke su povele 7:3, domaće igračice preokreću i na tehničkom time aut vode 8:12. Vraćaju se Kaštelanke i izjednačavaju na 14:14. Par grešaka i domaće igračice imaju vodstvo 16:19. Poslije time auta koji je zatražio trener M. Obadić Kaštelanke odigraju do kraja seta ozbiljnije i osvajaju 25:22.

Teška, ali i zaslužena pobjeda Kaštelanki uz veliku pomoć svojih vjernih navijača. Nakon 2. kola drugog dijela prvenstva Kaštelanke su vodeći sastav lige s 15 bodova, imaju 5 pobjeda uz jedan poraz i set razlika 17:6. Sljedeći susret ŽOK Kaštel Pribislavec gostuje u Zagrebu kod OK Medveščak

Ekipa OK Dinamo II: Šeremet A., Bara M., Ergovič G., Kolobarić N., Azinovič I., Mišak I., Buška H., Šutalo T., Babić I., Topić K., Umek M. Trener Dujlović F.
ŽOK Kaštel: Dijana Šestan, Mailinda Vnuk, Tija Budiša, Željka Obadić, Matea Knezić, Ljerka Herman, Inka Varga, Ema Frančić, Iva Bulović, Darina Ivačić. Trener Marko Obadić.