POBJEDA rukometaša Nedelišća kod susjeda u Varaždinu

Nakon dugog bodovnog posta rukometaši Nedelišća pobijedili su u gostima rukometaše Varaždna 1930 II rezultatom 29:28. Do rezultata 10:10 izjednačena igra. Nakon toga Nedelišćanci odlaze na četiri gola prednosti i na poluvremenu vode 17:13.

Nastavak drugog poluvremena održavaju prednost do rezultata 22:22 gdje počinje pad koncentracije te Varaždin povede 24:22. Završetak utakmice ipak pripada iskusnijim gostima iz Nedelišća i na kraju pobjeđuju i upisuju dva boda.

Protiv Varaždina 1930 2 igrali su: vratari Obadić, Jarni, Igrači Jakšić, J. Zebec, L. Bakač, B. Raguž (2), F. Topličanec, I. Bedić, F. Farkaš (6), M. Car (1), L. Sklepić (4), M. Goričanec (4), D. Slaviček (4), N. Škvorc (2), T. Bratković (3), M. Zebec (3). Trener N. Buvač.

Slijedeći susret rukometaši Nedelišća igraju protiv ekipe Čakovca u subotu 3. ožujka u SGC Aton od 16:30 sati.