KAŠTEL slavio u Čazmi

U dvorani OŠ Čazma odigrana je utakmica 10. kola 2. A odbojkaške lige centar između ŽOK Čazma i ŽOK Kaštel Pribislavec. Poslije zimske stanke Kaštelanke su krenule u drugi dio prvenstva kako su završile prvi dio, pobjedom.

Na gostovanju u Čazmi, iako im je bila prva utakmica, odigrale su borbeno i pobijedile 3:0. Prvi set je donio je neizvjesnost cijeli set, ali borbene Kaštelanke osvajaju s 27:25. Drugi i treći set Kaštelanke odigraju sigurnije i osvajaju s 25:15 i 25:18.

Poslije deset kola Kaštelanke su osvojile 26 bodova u set razliku 29:7.Sljedeći susret ŽOK Kaštel Pribislavec je domaćin OK Kitro Varaždin II u srijedu 7. veljače, a s OK Nedelišće-Elting igra se u nedjelu 11. veljače.

OK Čazma: Svjetličić M., Kolar S.,Viščević V., Agatić P., Popilovski D., Kočonda R., Ivačević I., Premuš T., Bačani A., Birt Z.,
ŽOK Kaštel: Dina Šestan, Dina Sabol, Tija Budiša, Željka Obadić, Anja Šmitran, Mateja Posavec, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Mirna Kamenić, Iva Bulović, Darina Ivačić. Trener: Marko Obadić