VETERANSKO FINALE Budućnost (P) – Sloga (Č) danas u Podbrestu

Proteklog ponedjeljka digrani su susreti poluzavršnice kod veterana u kojima su igrala četiri pobjednika četiri skupina koliko ih imamo u Međimurju. Sloga je u Čakovcu uvjerljivo pobijedila Nedelišće 7:1.

Poluvrijeme je bilo 2:0. Gosti su u nastavku smanjili na 2:1, no nakon toga još pet golova domaćina za visoku pobjedu 7:1.

Sloga Čakovec – uvjerljiva pobjeda za ulazak u finale

U Hlapčini je bilo daleko neizvjesnije u susretu u kojemu je Mura poražena od Budućnosti iz Podbresta 1:2. Poluvrijeme je bilo 0:1.

Veterani Mure iz Hlapičine i Budućnosti iz Podbresta

Domaćini se u nastavku vraćaju na 1:1. Pri kraju susreta nakon gostujućeg kornera domaćini sami pospremaju loptu u svoju mrežu i Budućnost (P) slavi 1:2.

Finale se igra danas u ponedjeljak 19. lipnja, a ždrijeb je odlučio da će se igrati u Podbrestu gdje će Budućnost biti domaćin Slogi. Igra se jedna utakmica.