KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Međimurec i Pušćine neriješeno, šestica Poleta (SMnM)

U susretu MŽNL Međimurec i Pušćine su završili 3:3. Domaćin je desetak minuta prije kraja vodio 3:1, no na kraju su obje ekipe osvojile po bod.

Novi Marof je bio bolji od Nedelišća 3:1. Poluvrijeme je bilo 2:1.

Plitvica je poražena od Poleta (SMnM) 0:6 uz dva gola u prvom dijelu i četiri u nastavku.

Poletova fešta u Gojancu

MŽNL: subota Sloboda (S) – Podravina 0:1, Rudar – Zadrugar 3:0, Mladost Komet – Varaždin 0:1, Zelengaj – Nedeljanec 1:1, nedjelja Sloga (Č) – Jalžabet 1:4, Međimurec – Pušćine 3:3, Plitvica – Polet (SMnM) 0:6 i Novi Marof – Nedelišće 3:1.

1. ŽNL: Dinamo (D) uvjerljiv u Kotoribi

U derbiju 1. ŽNL Graničar je u Kotoribi poražen od Dinama (D) 0:3 s jednim golom u prvom dijelu i još dva u nastavku. Jedinstvo (GM) i BSK odigrali su 2:2. Poluvrijeme je bilo 1:2.

Sloga (Š) je porazila Trnavu 2:1. I na poluvremenu je domaćin imao minimalnu prednost 1:0. Galeb je bio bolji od Centrometala 4:3. Prvi dio završio je 2:1. Naprijed je odigrao sa Spartakom 3:3. Gosti su dobili prvi dio 1:3.

1. ŽNL: subota Hodošan – Mladost (Pal.) 1:3, Mladost (I) – Mladost (SM) 0:7, Polet (P) – Omladinac (NSR) 3:2, nedjelja Jedinstvo (GM) – BSK 2:2, Sloga (Š) – Trnava 2:1, Graničar (K) – Dinamo (D) 0:3, Galeb – Centrometal 4:3, Naprijed – Spartak 3:3.

2. ŽNL skupina A: ČSK porazio Palovčane

U Čehovcu je ČSK bio bolji od lidera Dinama (P) 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:1. Strahoninec je pobijedio Budućnost (M) 3:1. Poluvrijeme je bilo 1:0.

Tri gola i tri boda Strahoninca

Vidovčan i Mladost (D) odigrali su bez golova 0:0. Borac je bio bolji od Drave (DM) 3:1. Prvi dio završio je 1:1. Omladinac (DS) je s golom u prvom dijelu i još dva u nastavku pobijedio Dubravu 3:0.

Trica Omladinca (DS)

Kraljevčan je poražen od Dubravčana 2:3. Poluvrijeme je bilo 0:1. Podturen je u golijadi porazio Croatiu 6:2. Već je poluvrijeme bilo velikih 5:1.

Slavlje Borca na domaćem terenu u Turčišću

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (SV) – Jedinstvo (NSD) 1:1, nedjelja Strahoninec – Budućnost (M) 3:1, Vidovčan – Mladost (D) 0:0, Borac PMP – Drava (DM) 3:1, Omladinac (DS) – Dubrava 3:0, Kraljevčan 38 – Dubravčan 2:3, ČSK – Dinamo (P) 2:1, Podturen – Croatia 6:2.

2. ŽNL skupina B: Venera porazila sokol, Bratstvo (J) zaostaje samo bod

Bit će napeta završnica u ovoj ligi. Venera je pobijedila Sokol 2:1 s dva gola u prvom dijelu. Bratstvo (J) je porazilo Mali Mihaljevec i razlika je uoči same završnice prvenstva između Sokola i Jurovčana samo jedan bod.

Zasadbreg je pobijedio Vučetinec 4:2. Prvi dio završio je 2:1. Mura i Omladinac (M) su odigrali 2:2. Prvi dio završio je 1:1.

Šenkovec je bio bolji od Slobode (M) 2:1 s golovima u drugom dijelu. Trnovec i Hajduk (B) završili su 3:3. Poluvrijeme je bilo 1:1. Plavi su u Peklenici pobijedili Donji Koncovčak 4:2. Poluvrijeme je bilo 2:1.

2. ŽNL skupina B: Hajduk Vindija (Š) – Pobjeda 1:1, nedjelja Zasadbreg 77 – Vučetinec 4:2, Mura – Omladinac (M) 2:2, Venera PMP – Sokol 2:1, Šenkovec – Sloboda (M) 2:1, Trnovec – Hajduk (B) 3:3, Plavi (Pek.) – Donji Koncovčak 4:2, Bratstvo (J) – Mali Mihaljevec 4:0.

3. ŽNL: Pobjede favorita

Napredak je poražen od Mladosti (S) 2:5. Poluvrijeme je bilo 1:4. Budućnost je porazila Torpedo 3:2. Poluvrijeme je bilo 1:0.

Radnički je bio siguran protiv Otoka

Parag je poražen od Borca 2:6. Poluvrijeme je bilo 1:3. Drava (K) je bila bolja od Draškovca 5:1. Prvi dio završio je 2:0. Radnički je s golom u prvom dijelu i tri u nastavku bio bolji od Otoka 4:0.

3. ŽNL: nedjelja Napredak – Mladost (S) 2:5, Budućnost (P) – Torpedo 3:2, Parag – Borac (DH) 2:6, Drava (K) – Draškovec-Geothermae 5:1, Radnički – Otok 4:0. Bratstvo (P) i Jadran su slobodni.