SLOGA ČAKOVEC potopljena kod kuće

U prijepodnevnom susretu Međužupanijske nogometne lige Čakovec – Varaždin Sloga je u Čakovcu ugostila Jalžabet. Poluvrijeme je završilo 1:1. Luka Marčec je doveo domaćine u 40. minuti, no golom Hanca u 43. minuti je 1:1.

Potpuni preokret u nastavku u 62. i 66. minuti kada Pomper postiže dva pogotka, a Sakač je strijelac za 1:4 u 84. minuti.

Ostali susreti u poslijepodnevnom se terminu igraju od 17:30 sati.

MŽNL: subota Sloboda (S) – Podravina 0:1, Rudar – Zadrugar 3:0, Mladost Komet – Varaždin 0:1, Zelengaj – Nedeljanec 1:1, nedjelja u 10 sati Sloga (Č) – Jalžabet 1:4 te od 17:30 sati Međimurec – Pušćine, Plitvica – Polet (SMnM) i Novi Marof – Nedelišće.

1. ŽNL: subota Hodošan – Mladost (Pal.) 1:3, Mladost (I) – Mladost (SM) 0:7, Polet (P) – Omladinac (NSR) 3:2, nedjelja u 17:30 sati Jedinstvo (GM) – BSK, Sloga (Š) – Trnava, Graničar (K) – Dinamo (D), Galeb – Centrometal, Naprijed – Spartak.

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (SV) – Jedinstvo (NSD) 1:1, nedjelja u 17:30 sati Strahoninec – Budućnost (M), Vidovčan – Mladost (D), Borac PMP – Drava (DM), Omladinac (DS) – Dubrava, Kraljevčan 38 – Dubravčan, ČSK – Dinamo (P), Podturen – Croatia.

2. ŽNL skupina B: Hajduk Vindija (Š) – Pobjeda 1:1, nedjelja u 17:30 sati Zasadbreg 77 – Vučetinec, Mura – Omladinac (M), Venera PMP – Sokol, Šenkovec – Sloboda (M), Trnovec – Hajduk (B), Plavi (Pek.) – Donji Koncovčak, Bratstvo (J) – Mali Mihaljevec.

3. ŽNL: nedjelja u 17:30 sati Napredak – Mladost (S), Budućnost (P) – Torpedo, Parag – Borac (DH) igra se u Donjem Hrašćanu, Drava (K) – Draškovec-Geothermae, Radnički – Otok. Bratstvo (P) i Jadran su slobodni.