Hrabro Međimurje palo u 120. minuti

U Čakovcu na stadionu Mladosti se igrala utakmica 1. kola hrvatskog nogometnog kupa u kojoj je Međimurje bilo domaćin Šibeniku. Međimurje je gubilo 0:1 nakon prvog dijela, a Čakovčani nisu imali sreće jer su opet pogodili okvir gola kao i u subotu s Varaždincima.

U drugom dijelu Čakovčani postižu gol iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Kristić u 83. minuti nakon što je netko od gostiju igrao rukom u kaznenom prostoru. Susret završava s realnih 1:1 i slijede produžeci.

Na žalost nije bilo sreće za našu ekipu i Šibenik postiže pogodak u 120 minuti, doslovno u posljednjem napadu u posljednjoj sekundi i pobjedom 1:2 prolazi u idući krug kupa.

Iza Čakovčana je niz prvenstvenih i kup utakmica u ritmu srijeda – subota te im zaista treba čestitati na hrabroj igri koju su prikazali protiv drugoligaša Šibenika.