Komentar nedjeljnog kola: Nogometašice neriješeno, porazi Međimurca i Graničara

U 1. HNL za žene imali smo međimurski derbi u kojemu su Katarina Zrinski i Trnava odigrale 3:3. Poluvrijeme je bilo 1:2. U nastavku su Čakovčanke preokrenule na 3:2, a Trnava izjednačila iz kaznenog udarca.

Katarina Zrinski i Trnava bez pobjednika

1. HNL žene: Katarina Zrinski – Trnava 3:3.

MŽNL Čakovec – Varaždin: Porazi Međimurca i Graničara (K)

Međimurec je poražen kod kuće od Jalžabeta 1:2. Poluvrijeme je bilo 1:1, a u nastavku gosti jednim golom uzimaju sva tri boda, a domaćin može žaliti za brojnim propuštenim prigodama.

Varteks je bio bolji od Graničara (K) 3:0 s dva gola u prvom dijelu i jednim u nastavku.

MŽNL Čakovec – Varaždin: subota Mladost Komet – Naprijed 3:1, Nedelišće – Pušćine 4:0, Sloboda – Polet 1:0, Rudar – Zelengaj 0:1 i Centrometal – Novi Marof 4:1, Međimurec – Jalžabet 1:2 i Varteks – Graničar 3:0.

1. ŽNL: Uvjerljivi Mladost (I) i Dinamo (D)

U 1. ŽNL uvjerljivi su bili Dinamo (D) protiv Spartaka 5:1 i Mladost (I) protiv Slobode (M) 6:1. Trnava je također upisala domaće bodove pobijedivši Mladost (Pal.) 2:1.

Galeb je uspješno preletio Belicu

BSK je stradao kod kuće od Galeba 0:4 kao i Mladost (SM) od Dinama (P) 0:2. U Gornjem Miheljevcu Jedinstvo je bilo bolje od Sokola 4:1. Poluvrijeme je bilo 2:1.

1. ŽNL: subota Omladinac (NSR) – Kraljevčan 38 2:1, Polet (Pribislavec) – Sloga (Čakovec) 1:2. Nedjelja: BSK – Galeb 0:4, Dinamo (Domašinec) – Spartak 5:1, Mladost (Sveta Marija) – Dinamo (Palovec) 0:2, Mladost (Ivanovec) – Sloboda (Mihovljan) 6:1, Trnava – Mladost (Palinovec) 2:1, Jedinstvo (Gornji Mihaljevec) – Sokol 4:1.

2. ŽNL skupina A: Dubrava bolja od lidera Croatije

U Sivici je Dubrava pobijedila lidera Croatiju 4:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

Dubrava je u Sivici zaustavila lidera Croatiju

Draškovec je s drugoplasiranim Hodošanom odigrao 2:2. Vidovčan je poražen od Borca (T) 0:1.

Domaća pobjeda Strahoninca

Strahoninec je bio bolji od Budućnosti (M) 2:1. Uvjerljivi domaćini bili su Jedinstvo (NSnD) protiv Otoka s čak 8:0 kao i Dubračan protiv ČSK-a 6:0 sa svim golovima u drugom dijelu. U Mačkovcu su Omladinac i Omladinac (DS) odigrali 1:1.

U susretu dva Omladinca bez pobjednika

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (Savska Ves) – Drava (Donji Mihaljevec) 3:0. Nedjelja Vidovčan – Borac (Turčišće) 0:1, Strahoninec – Budućnost (Miklavec) 2:1, Dubravčan – ČSK 6:0, Dubrava – Croatia 4:1, Draškovec – Hodošan 2:2, Jedinstvo (Novo Selo na Dravi) – Otok 8:0, Omladinac (Mačkovec) – Omladinac (Držimurec Strelec) 1:1.

2. ŽNL skupina B: Samo Bratstvu (J) gostujući bodovi

U pet nedjeljnih susreta četiri domaće pobjede, a jedini uspjeh gostiju bilježi Bratstvo (J) koje je slavilo u Trnovcu 2:0. U općinskom srazu u golijadi pobjeda Venere nad Zasadbregom 5:2.

Pobjeda je bila siguran domaćin

Lider Pobjeda bio je bolji od Malog Mihaljevca 4:1. Šenkovec je porazio Zebanec 3:1, kao i Plavi protiv Sloge (Š) 3:1.

2. ŽNL skupina B: subota Napredak – Mura 2:0, Vučetinec – Donji Koncovčak 2:1, Hajduk (Štrukovec) – Hajduk (Brezje) 1:3. Nedjelja: Trnovec – Bratstvo (Jurovec) 0:2, Venera – Zasadbreg 77 5:2, Šenkovec – Zebanec 3:1, Pobjeda – Mali Mihaljevec 4:1, Plavi (Peklenica) – Sloga (Štrigova) 3:1.

3. ŽNL: Dekanovčani sigurni u Žiškovcu

U derbiju kola Dinamo (Ž) poražen je od Mladosti (D) 3:5. Poluvrijeme je bilo 1:5. Mladost (S) i Drava (K) odigrali su 1:1. Poraz Torpeda od Jadrana 0:5.

Tri boda Mladosti iz Dekanovca u Žiškovcu

U Preseki pobjeda Bratstva nad Paragom 3:1. Borac (DH) pobijedio je Radničkog 4:2, iako je na poluvremenu imao dva gola manjka.

3. ŽNL: Mladost (Selnica) – Drava (Kuršanec) 1:1, Dinamo (Žiškovec) – Mladost (Dekanovec) 3:5, Torpedo – Jadran 0:5, Bratstvo (Preseka) – Parag 3:1, Borac (Donji Hrašćan) – Radnički 4:2. Budućnost (P) i Podturen su slobodni.