Prilika za posao: Natječaj za referenta nabave i terenskoga komercijalista

EKO MEĐIMURJE d.d. – Kompanija u kojoj rade zadovoljni ljudi!

U istraživanju organizacijske klime i zadovoljstva djelatnika 93 % djelatnika ocijenilo je EKO MEĐIMURJE d.d. kao poželjnog poslodavca, a pritom kao najjače kvalitete kompanije sami djelatnici ističu: snagu, veličinu, ugled i uspješnost tvrtke, redovitost isplate plaća, stabilnost i sigurnost, proizvodni potencijal, orijentaciju na izvoz.
Pridružite se našem timu i ostvarite sve svoje potencijale!

Zapošljavamo:
1. REFERENTA NABAVE (m/ž) u radnoj jedinici OPREMA

Opis posla:
• nabava proizvoda za potrebe RJ OPREMA (dijelovi i oprema)
• koordinacije nabave, logistike i skladišta
• kontaktiranje dobavljača i vođenje pregovora
• osiguravanje i praćenje zaliha
• kontinuirano analiziranje i praćenje troškova
• sudjelovanje u izradi godišnjih planova
• priprema i prezentiranje potrebnih izvješća, analiza i planova

2. TERENSKOG KOMERCIJALISTA (m/ž) u trgovačkom centru EKOcentar
Opis posla:
• prodaja građevinskog materijala, opreme za vrt i poljoprivredu na području cijele Republike Hrvatske
• održavanje odnosa s postojećim kupcima te pronalazak novih kupaca
• praćenje tržišta, potreba kupaca te praćenje aktivnosti konkurencije
• izrada kalkulacija, ponuda, praćenje i realizacija naplate
• ostvarivanje individualnih i grupnih planova prodaje
• izvještavanje o prodajnim rezultatima

Uvjeti za pozicije 1. i 2.:
• SSS, VŠS tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
• aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika
• informatička pismenost
• iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• sklonost timskom radu i proaktivan pristup poslu

Prijave se primaju do 26. rujna 2016. u pisanom obliku sa životopisom na adresu EKO MEĐIMURJE d.d., Šenkovec, Braće Radić 37, 40000 Čakovec ili na e-mail adresu posao@eko.hr

Najnovije