ČESTITAMO

IZVRSNI REZULTATI Čakovečke mažoretkinje s Državnog natjecanja vratile se s 11 medalja!

Čakovečke mažoretkinje protekli vikend sudjelovale su na 27. Državnom prvenstvu u mažoret plesu u Krapini.

Predstavile su se sa četiri sastava i otplesale ukupno 22 koreografije.

Kući su se vratile sa 11 medalja oko vrata – 5 zlatnih, 1 srebrnom i 5 brončanih. Zlato su osvojile u kategorijama Baton Flag – Mlađi juniori, Baton Flag – Juniori, Baton Flag – Seniori, Exhibition – Mlađi juniori i Duet s rekvizitima – Preteen koji su otplesale Mia Munđar i Mia Nedeljko.

Nabrojene koreografije plasirale su se na Europsko prvenstvo koje se početkom listopada održava u Nizozemskoj.

Srebro je osvojio juniorski sastav u kategoriji Tradicionalni pomponi dok su broncu osvojile u kategorijama Tradicionalni mažoret ples – Mlađi juniori, Tradicionalni mažoret ples – Juniori, Tradicionalni pomponi – Mlađi juniori, Pomponi mlađi i Exhibition – Juniori.

Posebno su ponosne na najmlađi sastav Minime mlađe koji se prvi puta predstavio na Državnom natjecanju i oduševio publiku.

Iza ovih rezultata i vrhunskih izvedbi stoje sati napornog rada, odricanja i ljubav prema mažoret plesu. Naravno, uspjeh ne bi bio moguć bez odličnih trenerica Smiljane Nedeljko, Ive Merdanović, Leone Posavec i Tihane Novak.

Ovim putem zahvaljuju svim roditeljima, navijačima, sponzorima i Gradu Čakovcu na pruženoj podršci.