TREĆA MNL-SKUPINA A i B Budućnost/P projurila kroz Mihovljan

Trećeligaši su odigrali 14. kolo

U nedjeljnim utakmicama 3. Međimurske lige u skupini A Budućnost/P je projurila kroz Mihovljan ostvarivši pobjedu 4:2.

Igrači trenera Tihomira Halića izuzetno su bili raspoloženi za igru te su do 76. minute pogocima Halića u 29., 76. te Strnada u 52. i 76. poveli 0:4 da bi domaćin preko Goričanca u 83. te Kovača u 90. minuti tek ublažio poraz.

U Mačkovcu je gostovala vodeća ekipa prvenstva Trnovec te je teško ostvarila pobjedu. Pintarić u 17. te Kuhta u 48. dovode goste u vodstvo od 0:2 da bi domaćin pogotkom Makara smanjio dok Pintarić u 82. minuti povećava vodstvo gostiju na 1:3. U posljednjoj minuti utakmice Makar iz kaznenog udarca postiže pogodak za konačnih 2:3.

III. MNL-SKUPINA A 14. KOLO
Sloboda/M-Budućnost/P 2:4, Borac/DH-Graničar/N 0:4.
Subota Drava/K-Drava/DM 0:0, Omladinac/DS-Otok 0:0

III. MNL-SKUPINA B 14. KOLO
Omladinac-Trnovec 2:3
Subota Donji Koncovčak-Parag 8:0, Bratstvo/P-Hajduk/Š 2:1, Šenkovec-Torpedo 2:3, Napredak-Dubrava 1:0