rukomet

PRVA RUKOMETNA LIGA SJEVER Uvjerljiva pobjeda čakovečkih rukometaša protiv Novog Zagreba

Najbolji pojedinci cijelog susreta bili su ponovno Petar Sklepić i Filip Goričanec

NOVI ZAGREB – ČAKOVEC 29:36 (16:18)

ZAGREB – SD Sutinska vrela. Gledatelja: 30. Suci: Ivana Blažek (Koprivnica) i Vedrana Kolarek (Drnje).

NOVI ZAGREB: P. Vlašić, Dominković, I. Vlašić (3), Vukelić, Ivančić (2), Domaćinović (5),Ivanović (5), Tolić, Boljkovac(1), Barišić (9), Kus (2), Schramadei 2. Trener: Ivan Slunjski.

ČAKOVEC: Martinez, V. Horvat, Hozjan (4), Friščić (3), Zadravec (1), Tkalčec (4), Kranjec, Sklepić (10), Vuković, Novak (1), E. Horvat (4), Toplek, Tompić (2), Horvatić, Goričanec (7). Trener: Josip Borković.

Rutinska, očekivana pobjeda Čakovčana, i dalje su neporaženi i vodeći sastav Lige. Igrali su tijekom cijelog susreta toliko dobro koliko im je trebalo za konačni uspjeh i vratili se u Čakovec s dva važna boda.
Već nakon prvih 30 minuta bilo je mnogo toga jasno oko pobjednika, taj dio susreta završili 18:16 vodstvom, vodstvo su tijekom drugog poluvremena stalno povećavali i na kraju očekivanih konačnih +7 za dobar dojam o igri i rezultat.

Trener Borković i ovaj je puta dao priliku igrati svima, svi su je dobro iskoristili, ponovo najbolji pojedinci cijelog susreta Petar Sklepić i Filip Goričanec. U subotu se očekuje nova pobjeda i bodovi kada u Čakovcu gostuje ekipa Valpovke iz Valpova.