Natječaj

OGLAS ZA POSAO Čakovečki mlinovi zapošljavaju dostavljače

Zaposli se u vodećoj prehrambeno-trgovačkoj kompaniji u Hrvatskoj

Tvrtka Čakovečki mlinovi d.d. zapošljava:

  • DOSTAVLJAČE M/Ž

Mjesto rada: ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 3

Razina obrazovanja: Završena osnovna škola/
Srednja škola 3 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg
posla

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Smještaj: Nema smještaja

Poslodavac: Čakovečki mlinovi, dioničko društvo
za proizvodnju i promet prehrambenih proizvoda, Čakovec

Kontakt:

pisanu zamolbu uputiti na mail:

ili poslati poštom:

Čakovečki mlinovi, d.d., Mlinska 1, Čakovec

Dodatne informacije na: 375 512
ili 091 618 6446

OPIS POSLA:

  • upravljanje vozilom do 3500 kg težine,
  • utovar i istovar robe prema priloženoj
    dokumentaciji
  • preuzimanje robe po količini i asortimanu u skladištu
    gotovih proizvoda i dostavljanje po prodajnim mjestima,
  • primanje pisane i usmene narudžbe za idući dan,
  • vršinje dnevne kontrole vozila, vođenje brige o redovnom
    servisnom održavanju i pranju vozila za koje je djelatnik
    zadužen,
  • vođenje brige o povratnoj ambalaži koja se zaprima s
    pekarskim proizvodima

UVJETI:

  • položen vozački ispit za vozila C kategorije i KOD 95 ili
    položen vozački ispit za vozila B kategorije sa iskustvom na
    poslovima vožnje

ŠTO NUDIMO:

  • Mentorstvo i obuku prilikom uhodavanja u posao
  • Rad u punom radnom vremenu i mogućnost zaposlenja na
    neodređeno radno vrijeme
  • Redovita primanja i stimulacije
  • Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti
  • Rad u jednoj od vodećih prehrambeno-trgovačkih kompanija u
    Hrvatskoj
  • Poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih
    stručnjaka
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije