Mladost Komet uvjerljiva kod kuće, gostujuće pobjede Graničara i Rudara

U međužupanijskoj nogometnoj ligi Čakovec – Varaždin u subotu su odigrana dva međimurska derbija u Prelogu i Svetom Martinu na Muri.

Polet je bio domaćin Graničaru iz Kotoribe i poražen je 1:2. Golom Matoteka poveli su Kotoripčani 0:1 u 26. minuti, a odmah nakon toga Barat vraća za Polet na 1:1 u 27. minuti. U prvoj minuti nastavka gostujući kapetan Vilim Kos daje gol za 1:2 što je na kraju i bio konačan rezultat.

Mladost Komet je ugostila čakovečku Slogu i pobijedila ju 3:0 golovima Tišljarića ’29, Bukala ’42 i Golubića ’89.

Tri gola i tri boda za Mladost Komet u Prelogu

Rudar iz Murskog Središća je gostovao kod Ivančice i pobijedio je 2:1. Golom Luke Čalope naša ekipa povela je 0:1 u 15. minuti. Domaćin izjednačuje u 39. minuti, no u posljednjoj minuti prvog dijela efikasan je Marko Šoltić i na odmor se odlazi rezultatom 1:2. U drugom dijelu mreže miruju.

Rudar nije odigrao najbolje u gostima, ali je osvojio bodove

U Prvoj međimurskoj nogometnoj ligi Šenkovec je dočekao Sokol i teško je poražen 0:4 s dva gola u svakom poluvremenu. U Novom Selu Rok neriješeno su odigrali Omladinac i Dinamo Domašinec 2:2. Poluvrijeme je bilo 0:1, pa u nastavku 0:2, no Omladinac s dva gola dolazi do jednog boda.

U Novom Selu Rok Omladinac je stigao dva gola zaostatka

U istočnoj skupini druge lige Graničar je u Novakovcu poražen od Zasadbrega 77 rezultatom 1:3. Poluvrijeme je bilo 1:2.

Minimalna domaća pobjeda Bratstva u Savskoj Vesi

Na zapadu su se u Savskoj Vesi sastali Bratstvo i Donji Koncovčak. Domaćin je pobijedio 1:0 golom koji je pao dvadesetak minuta prije kraja susreta. U Štrukovcu je Hajduk ugostio Napredak iz Gornjeg Kraljevca. Štrukovčani su pobijedili 4:0 sa svim golovima u drugom poluvremenu.

Trećeligaški susret se odigrao u Svetom Križu gdje je Eko bio domaćin Borcu iz Donjeg Hrašćana. Borac je slavio 0:2 s oba gola u drugom poluvremenu.

Kako se noćas mijenja vrijeme sve nedjeljne utakmice igraju se s početkom u 16:00 sati.

3. HNL istok 20. kolo nedjelja: Međimurje – Oriolik.

Međužupanijska nogometna liga, 21. kolo, subota: Mladost Komet – Sloga 3:0, Polet – Graničar 1:2, Ivančica – Rudar 1:2. Nedjelja: Pušćine – Sloboda, Naprijed – Zelengaj, Novi Marof – Nedelišće, Jalžabet – Centrometal.

1. ŽNL subota: Šenkovec – Sokol 0:4, Omladinac (NSR) – Dinamo (D) 2:2. Nedjelja: Kraljevčan 38 – Trnava, Mladost (I) – Polet (P), Jedinstvo (NSD) – Sloboda (M), Dinamo (P) – Mladost (SM), BSK – Mladost (Pal.), Spartak – Međimurec.

2. ŽNL istok: Graničar (N) – Zasadbreg 77 1:3. Nedjelja: Drava (DM) – Hodošan, Borac – Budućnost (P), Galeb – Budućnost (M), Omladinac (DS) – Croatia, ČSK – Otok, Dubrava – Vidovčan, Dubravčan – Draškovec.

2. ŽNL zapad: Hajduk (Š) – Napredak 4:0, Bratstvo (SV) – Donji Koncovčak 1:0. Nedjelja: Trnovec – Venera, Bratstvo (J) – Mura, Sloga (Š) – Drava (K), Mali Mihaljevec – Zebanec, Plavi (Pek.) – Strahoninec, Jedinstvo (GM) – Pobjeda.

3. ŽNL subota: Eko – Borac (DH) 0:2. Nedjelja: Omladinac (M) – Mladost (D), Dinamo (Ž) – Mladost (S), Hajduk (B) – Radnički, Torpedo – Vučetinec, Jadran – Bratstvo (P). Parag je slobodan.